O NAS

Przeczytaj, dlaczego warto z nami współpracować.

Istniejemy na rynku od 2004 roku, ale doświadczenie zdobywaliśmy już dużo wcześniej w najlepszych firmach zajmujących się instalacjami AV. Od początku skupiamy swoją uwagę na wykorzystaniu dźwięku i obrazu – zarówno do celów profesjonalnych, jak i rozrywki w domowym zaciszu, dążąc do uzyskania idealnych parametrów. Z czasem nasz obszar specjalizacji poszerzył się również o systemy automatyki i sterowania oraz rozwiązania sieciowe i bezprzewodowe.

Nasza główna działalność to projektowanie i instalacja systemów kina w domu, multiroom oraz sterowania. Projektujemy, instalujemybudujemy sale kinowe w domach prywatnych, wyposażamy je i szkolimy użytkowników zapewniając wygodną i prostą obsługę. Czy się na tym znamy? Poznaj nasze kwalifikacje.

Najważniejsze certyfikaty

Obraz

Posiadamy certyfikat amerykańskiej organizacji zajmującej się standardami obrazu Imaging Science Foundation. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowymi do kalibracji i przesyłania obrazu. Wielokrotnie przeprowadzaliśmy testy urządzeń projekcyjnych, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem, które były publikowane przez renomowane magazyny branżowe.

Dźwięk

domowa salka kinowa

Uzyskaliśmy certyfikat organizacji zajmującej się prawidłową konfiguracją systemów nagłośnienia Home Acoustic Alliance. Używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych do kalibracji systemów nagłośnienia. Od wielu lat aktywnie bierzemy udział w seminariach i warsztatach poświęconych dźwięku 3D.

Wiedza i doświadczenie

instalacja kina domowego

Od 2014 roku jesteśmy członkiem organizacji CEDIA, zrzeszającej najlepsze firmy instalacyjne z branży audio-video na całym świecie, która przyjmuje tylko firmy z rekomendacjami producentów urządzeń audio-video.Na bieżąco bierzemy udział w międzynarodowych targach poświęconych nowym technologiom, a także regularnie uczestniczymy w szkoleniach oraz seminariach branżowych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że trafili do firmy, która potrafi zaprojektować, zrealizować i w pełni skonfigurować kino domowe spełniające najbardziej wyśrubowane standardy, a nie subiektywne odczucia instalatora.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Praca nad projektem audiowizualnym to często związanie się z klientem na dłuższy czas, dlatego dbamy o dobre i uczciwe relacje. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

01.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat, ciągle działając w obszarze instalacji audio-wizualnych. Oznacza to dla klienta, że z dużym prawdopodobieństwem nie zwiniemy żagli ani nie przebranżowimy się po zakończeniu jego projektu. Jesteśmy ubezpieczeni i mamy szereg wewnętrznych procedur na zachowanie się w konkretnych sytuacjach.

02.

Efektywność

Pracujemy w oparciu o dokumentację. Podstawą każdego projektu jest właściwa dokumentacja zarówno wykonania instalacji jak i jego procesu. Ona jest podstawą do sukcesu realizacji projektu. Do projektów wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie typu AutoCad, Visio, D-tools, Cinema Designer itp.

03.

Dokładność

Dokładność i precyzja. Uważamy, że jeśli mamy coś zrobić „po łepkach” lub wiemy, że nie będziemy zadowoleni z pracy nad projektem, to wolimy zrezygnować ze zlecenia niż się za nie zabierać. Praca musi nam sprawiać satysfakcję i musimy być pewni, że nasze zadowolenie jest gwarancją wykonania usługi.

04.

Jakość usług

Zwykle firmy instalacyjne uruchamiają systemy audio-wizualne, ale nie dysponują odpowiednią wiedzą ani urządzeniami umożliwiającymi im weryfikację działania systemu. Bez wiedzy i sprzętu pomiarowego nigdy nie będziemy pewni, czy nasz system gra i świeci na miarę swoich możliwości. Niewiele firm jest skłonnych dokonać inwestycji rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych po to, aby klient miał gwarancję jakości.

05.

Komfort

Działamy w oparciu o sprawdzone procedury i standardy.  Wykorzystujemy najlepsze metody opracowywane przez międzynarodowe organizacje, a także wskazówki menadżerów z najlepszych firm instalacyjnych na świecie. Wymieniamy się doświadczeniami z firmami z branży na całym świecie, korzystając z ich wiedzy i doświadczenia. Poproś swoją firmę, aby wyjaśniła i pokazała jak prowadzi inwestycje!

06.

Prostota

Doskonale rozumiemy, że użytkownik nie musi interesować się sprzętem i nowoczesnymi technologiami. Zarzucanie go specjalistycznymi hasłami i nadmiarową wiedzą lub czynnościami, które musi wykonać, aby uruchomić system, zwykle nie są pożądane. Dlatego dbamy o to, aby wszystkie niezbędne procesy przebiegały w tle.

CINEMATIC