Barco ClickShare CX-30

Bezprzewodowa prezentacja

Bezproblemowe konferencje bezprzewodowe w małych i średnich salach konferencyjnych
Aby spotkania hybrydowe były lepsze, uczestnicy muszą czuć się zaangażowani i zainspirowani. ClickShare CX-30 to bezprzewodowy system konferencyjny firmy Barco, który umożliwia bezproblemowe łączenie zespołów za jednym kliknięciem — gdziekolwiek się znajdują. System ClickShare CX-30 jest kompatybilny z każdym komputerem PC, laptopem lub komputerem Mac z systemem operacyjnym Windows, Android lub iOS; rozwiązanie to może przekształcić małe i średnie sale konferencyjne w innowacyjne przestrzenie do prowadzenia spotkań hybrydowych.

Prowadzenie z laptopa

Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezprzewodowo rozpocząć spotkanie wideo z laptopa przy użyciu dowolnej platformy UC&C. Łatwe przełączanie platform. Zawsze takie samo, spójne doświadczenie z urządzeniem ClickShare Button lub aplikacją, nawet z gośćmi.

barco clickshare
praca hybrydowa

Współpraca hybrydowa

Zmień z dnia na dzień dowolną salę w hybrydowe pomieszczenie do współpracy, korzystając z bezprzewodowego systemu ClickShare, który umożliwia prowadzenie ciekawych, produktywnych spotkań hybrydowych niezależnie od tego, gdzie znajdują się ich uczestnicy.

Bezprzewodowo

Organizuj prezentacje i prowadź współpracę z laptopa w dowolnym pomieszczeniu bez kłopotów z kablami. Urządzenie Button lub aplikacja — to Ty decydujesz. Smart meeting poprowadzi Cię całkowicie intuicyjnie.

bezprzewodowo

POŁĄCZENIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Wejdź do sali i natychmiast połącz swojego laptopa ze znajdującym się w niej systemem. Zacznij działać w ciągu kilku sekund dzięki możliwości współpracy za jednym kliknięciem za pomocą urządzenia ClickShare Button lub aplikacji ClickShare.

Uniwersalność

Bezproblemowo współpracuje z Twoim urządzeniem, Twoją platformą UC&C (komunikacji i współpracy) oraz kompatybilnymi rozwiązaniami globalnych partnerów i marek. Korzystaj z odtwarzacza digital signage, aby imponować, informować i inspirować.

uniwersalność prezentacji
korporacja

Rozwiązanie dla firm, przedsiębiorstw i korporacji

System ClickShare to przyjazne rozwiązanie klasy IT z certyfikacją ISO27001 — bezpieczne, sieciowe i zarządzane w chmurze. Pięcioletni pakiet wsparcia, dostęp do szczegółowych analiz i narzędzi analitycznych oraz regularne aktualizacje oprogramowania. Gwarancja SmartCare w zestawie — dla Twojego spokoju ducha. Potwierdzony zwrot z inwestycji.

Przynieś własne urządzenie

ClickShare CX-30 umożliwia bezproblemowe prowadzenie bezprzewodowych konferencji za jednym kliknięciem. Dzięki naszemu niezależnemu, bezprzewodowemu systemowi konferencyjnemu możesz rozpocząć hybrydowe spotkanie z poziomu laptopa, używając dowolnego narzędzia do prowadzenia konferencji, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z modelu BYOM (Bring your own meeting — Korzystaj z własnego sprzętu konferencyjnego).

Wejdź do sali i automatycznie połącz się ze znajdującymi się w niej urządzeniami, takimi jak kamery, mikrofony, głośniki czy listwy dźwiękowe. Spraw, by współpraca hybrydowa była możliwa za jednym kliknięciem.

Przyjazna współpraca

Zdecyduj, w jaki sposób ma przebiegać współpraca. Skorzystaj z opcji Plug & Play za pomocą ClickShare Button i włącz inteligentne, ukierunkowane na intencje przepływy spotkań z aplikacją ClickShare, aby Twoje spotkania stały się intuicyjne i interaktywne.

Korzystaj z funkcji interaktywnych, takich jak lokalny widok wyświetlacza w sali, adnotacje, tablica czy obsługa dotykowa. ClickShare CX-30 to w pełni zintegrowany, niezależny, bezprzewodowy system konferencyjny, który można skonfigurować i uruchomić w mniej niż siedem sekund. Każdy, włącznie z gośćmi, może korzystać z systemu ClickShare; współpracuje on z największą gamą rozwiązań od kompatybilnych marek i partnerów.

Inteligentne zarządzanie prezentacją

Inteligentne spotkania oparte na celach sprawiają, że spotkanie jest bezstresowe. Wejdź do pokoju, a natychmiast zobaczysz, czy sala jest dostępna lub zarezerwowana. Automatycznie połącz się z pokojem (zbliżeniowe wykrywanie ultradźwiękowe PresentSense) lub podłącz się za pomocą przycisku. ClickShare poprowadzi Cię jako gospodarza lub uczestnika (HostFlow). Rozpocznij spotkanie z osobistego kalendarza za pomocą jednego kliknięcia (One-Click-Join).

Udostępnij prezentację i jednocześnie śledź wideo uczestnika zdalnego (ConferenceView). Udostępnij pełny ekran lub okno aplikacji, zachowując prywatność ekranu laptopa w celu robienia notatek. Po zakończeniu połączenia pokój staje się ekranem digital signage.