Do wielu wnętrz, zarówno tych nowoczesnych jak i bardzo klasycznych – tradycyjny telewizor montowany na uchwycie ściennym czy też stawiany na nóżkach – po prostu nie pasuje wizualnie. Rozwiązanie to często nie współgra dobrze z otoczeniem i sprawia, że telewizor często dominuje pomieszczenie, czego nie zawsze życzą sobie właściciele. W innych pomieszczeniach z kolei, takich jak łazienka czy też kuchnia – trudno znaleźć dla telewizora odpowiednie miejsce.

We wszystkich tych sytuacjach rozwiązaniem jest instalacja systemów maskujących, ukrywających telewizor w meblu lub suficie, lub telewizor ukryty w lustrze. To ostatnie rozwiązanie ma tę zaletę, że w czasie nieużywania staje się zupełnie niewidoczny i pełni funkcję tradycyjnego lustra. Zainstalowany w ozdobnej ramie sprawdzi się nie tylko jako element ozdoby wnętrza, ale również będzie praktycznym rozwiązaniem użytkowym.

NIESTETY AKTUALNIE NIE POSIADAMY W OFERCIE ROZWIĄZAŃ Z TEJ KATEGORII PRODUKTÓW.

Możliwości jakie daje montaż telewizora w lustrze pozwalają na zastosowanie go zarówno w rozwiązaniach domowych jak i komercyjnych.