SONY FW-85BZ40L – linia 2023 / 2024

Niezrównana jakość obrazu. Stworzone do zastosowań profesjonalnych.

Seria BRAVIA BZ40L to prawdziwie profesjonalne monitory zaprojektowane z myślą o niezawodnej pracy w sklepach, biurach i placówkach edukacyjnych. Są one wyposażone w innowacyjne rozwiązania firmy Sony, takie jak najnowsza technologia głębokiej czerni bez odbić, która pozwala uzyskać niezwykle jasne obrazy 4K HDR o wysokim kontraście, cechujące się urzekającymi kolorami i szczegółowymi detalami. Profesjonalne funkcje ułatwiające integrację, obsługę oraz udostępnianie treści w nowoczesnych, sieciowych środowiskach AV. Wszechstronne opcje dostosowania sprawiają, że BRAVIA BZ40L to idealny monitor LED do zastosowań biznesowych.

Specjalna powłoka – głęboka czerń.

Powłoka zapewniająca głęboką czerń bez odbić: wyraźny obraz o wysokim kontraście, nawet w warunkach mocnego oświetlenia

Mocne oświetlenie w pomieszczeniach może skutkować szarym, pozbawionym kontrastu obrazem w sklepach i centrach handlowych, przestrzeniach recepcyjnych biurowców, salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych. Powłoka zapewniająca głęboką czerń bez odbić, występująca wyłącznie w monitorze BRAVIA BZ40L, łączy technologię antypołyskową i bezodbiciową. Dzięki ograniczeniu odbić i wzmocnieniu kontrastu stanowi ona klucz do uzyskania dynamicznych obrazów nasyconych realistycznymi kolorami oraz detali, które zainspirują każdego, od klientów biznesowych i personelu biura aż po zakupowiczów i studentów.

Matowa powłoka w kolorze głębokiej czerni: jak to działa?

przeciwodblaskowy
niskie odbicia

Przeciwodblaskowy

Na powierzchni wyświetlacza dodawana jest mikroskopijna nierówność. Padające na niego światło ulega rozproszonemu odbiciu we wszystkich kierunkach, stając się białawym rozmyciem mniej zauważalnym dla widzów niż mocno odbite światło.

Niski współczynnik odbicia

Na powierzchni panelu nakładana jest specjalna powłoka. Padające promienie światła odbijają się od przejrzystej warstwy i od znajdującej się pod nią powierzchni panelu. Nachodzenie na siebie promieni światła niweluje je, redukując odbicia.

Doskonały obraz, który zawsze robi wrażenie

Seria BRAVIA BZ40L, dostępna z ekranami w rozmiarach 55”–85”, przyciąga uwagę odbiorców bardzo wysoką jasnością na poziomie 700 nitów, zapewniającą wyraźne, rzucające się w oczy projekcje wizualne. Zaawansowane technologie przetwarzania obrazu firmy Sony zapewniają najlepszą prezentację treści. Wyjątkowo szeroki kąt widzenia panelu sprawia, że wszyscy w pomieszczeniu mogą cieszyć się wyraźnym, jasnym obrazem, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

bogate kolory
wyrazisty obraz

Bardziej nasycone i naturalne kolory

Wydajny procesor 4K HDR X1 firmy Sony oraz technologia TRILUMINOS PRO wiernie odwzorowują fenomenalną gamę nasyconych, realistycznych kolorów.

Lepsze odwzorowanie szczegółów

Przetwarzanie 4K X-Reality PRO poprawia jakość obrazu, zbliżając go do prawdziwej jakości 4K. Obrazy są wyostrzane i udoskonalane w czasie rzeczywistym, co pozwala wydobyć dodatkowe szczegóły w przypadku korzystania ze źródeł obrazu o niższej rozdzielczości.

Zaprojektowane profesjonalnie z myślą o elastyczności instalacji

Eleganckie, minimalistyczne wzornictwo monitorów BRAVIA serii BZ40L wprowadza nienaganny styl do każdego środowiska biznesowego. Eleganckie kształty monitora są dodatkowo podkreślone praktycznymi detalami ułatwiającymi płynną integrację w sklepach, przestrzeniach biurowych i na uczelniach.

złącza monitora
tryb pionowy i poziomy

Złącza umieszczone z boku

Wszystkie złącza sygnałowe — w tym audio, wideo, sieciowe, sterowania i USB — umieszczono z boku monitora w celu ułatwienia instalacji.

Tryb pionowy i pochylenie

Monitor BRAVIA można zainstalować pionowo lub poziomo odpowiednio do wymagań otoczenia handlowego lub biurowego, z możliwością pochylenia w zakresie od -15 do +20 stopni, co zapewnia jeszcze większą uniwersalność.

niezawodność

Całodobowa niezawodność

Biznes nigdy nie śpi. Dlatego monitory BRAVIA zostały zaprojektowane do niezawodnej pracy 24/7 w najbardziej wymagających środowiskach korporacyjnych i handlowych.

Specjalna konfiguracja pod kątem użytku profesjonalnego

Tryb ustawień Pro ułatwia prowadzenie działalności, umożliwiając dostosowanie ustawień i trybów pracy wyświetlacza BRAVIA do wymagań w biurze lub w sklepie. Wyłącz wejścia lub funkcje pilota, zaplanuj czas włączania/wyłączania, usuń opisy i zablokuj przyciski, by uniknąć manipulowania przy monitorach pracujących w przestrzeniach publicznych. Dostosowuj i zapisuj ustawienia, a następnie kopiuj je z jednego monitora do drugiego przy użyciu pamięci USB.

ustawienia profesjonalne