SONY FWD-77A80K
OLED SONY

Duże wrażenie zapewniane przez piękny obraz 4K HDR, lekką stylistykę i doskonale dopasowany dźwięk

Efektownie wyglądający, wyposażony w pełny zestaw funkcji, 77-calowy monitor profesjonalny OLED BRAVIA FWD-77A80K nadaje przekazowi wizualnemu niespotykaną dotąd siłę. To łatwe w obsłudze urządzenie wyświetla jasny, atrakcyjny obraz w jakości 4K HDR w salach konferencyjnych, lobby czy recepcjach. Monitor BRAVIA jest zoptymalizowany do zastosowań profesjonalnych. W pełni wykorzystuje najnowsze technologie wyświetlaczy OLED oraz pomysłowy procesor Cognitive Processor XR™, by zapewnić żywy, kontrastowy obraz 4K.

Elegancki, utrzymany w minimalistycznej stylistyce monitor FWD-77A80K robi wrażenie w każdym środowisku. Technologia Acoustic Surface Audio+ zapewnia kinowy dźwięk dobiegający bezpośrednio z 77-calowego ekranu.

W trosce o jeszcze większy komfort użytkownika urządzenie jest standardowo objęte 3-letnią gwarancją z usługą natychmiastowej wymiany przez lokalnego partnera, w miarę możliwości na miejscu u klienta. Można też wybrać przedłużenie ochrony o kolejne 2 lata.

Sony FWD-77A1

ACOUSTIC SURFACE – DŹWIĘK PROSTO Z EKRANU

Przełom w kwestii dźwięku wydobywającego się z telewizora to technologia Acoustic Surface od Sony. Sprawia ona, że w drgania wprawiana jest powierzchnia ekranu i to z niej wydobywa się dźwięk. Elementy generujące wibracje umiejscowione są z tyłu ekranu. W efekcie otrzymujemy super-elegancki wygląd, pozbawiony jakiegokolwiek widocznego głośnika, a także bardzo precyzyjną lokalizację źródła dźwięku! Moc takiego zestawu to 50W, a więc naprawdę dużo jak na telewizor. Dźwięk jest bardzo naturalny, do tego świetnie pozycjonowany. Dwa umieszczone za ekranem innowacyjne siłowniki powodują drgania, tworząc dźwięk, których porusza się w obrazie, dzięki czemu dialogi i efekty specjalne dochodzą z właściwego miejsca. Subwoofer zapewnia głębokie oraz potężne tony niskie podczas dynamicznych scen akcji. ClearAudio+ to pakiet technologii audio firmy Sony umożliwiający automatyczne optymalizowanie dźwięku z telewizora, aby zapewnić bardziej naturalne i intensywne wrażenia podczas oglądania.

Imponujący realizm obrazu 4K HDR

Dzięki technologii XR HDR Remaster monitor wykrywa każdy obiekt na ekranie, analizuje jego kolor i dostosowuje kontrast w taki sposób, aby jeszcze bardziej zwiększyć realizm obrazu. Możliwe dzięki technologii BRAVIA XR™ przetwarzanie na podstawie obiektów przenosi precyzję na całkowicie nowy poziom, poprawiając regulację odcieni, nasycenia, jasności, wektora ruchu, szerokości pasma i wielu innych cech obrazu. Rezultat to wyjątkowo realistyczne sceny z większą głębią, wiernie oddanymi fakturami i naturalnymi kolorami.

Technologia X-Motion Clarity

PRIMESUPPORT – POMOC TECHNICZNA I PRIORYTETOWE WSPARCIE SERWISOWE

Posiadaczom profesjonalnych telewizorów serii FW przysługuje trzyletni pakiet PrimeSupport, na który składają się wyjątkowe korzyści. Najważniejszą z nich jest świadczona w standardzie usługa wymiany na fabrycznie nowy zamiennik zamiast naprawy. To bardzo istotne ułatwienie dla osób ceniących swój czas. Sony dodatkowo umożliwia wykupienie pakietu PrimeSupport Plus, która wydłuża trzyletnią opiekę w ramach standardowego pakietu PrimeSupport o kolejne dwa lata i zapewniających dostęp do specjalistycznego wsparcia oraz pomocy technicznej przez 5 lat od daty zakupu.

Sony Prime Support
Procesor Sony X1 $K

Rozdzielczość 4K (3840 x 2160 pikseli)

Obraz 4K składa się z ponad 8 milionów pikseli. Ma czterokrotnie większą rozdzielczość niż obraz Full HD, dzięki czemu zapewnia lepsze wrażenia wizualne w zastosowaniach biurowych, szkolnictwie i rozwiązaniach do oznakowania cyfrowego.

Większa płynność ruchu

Technologia XR OLED Motion sprawia, że nawet szybka akcja pozostaje płynna i wyraźna. Precyzyjne sterowanie ruchomymi obrazami minimalizuje rozmycie, zachowując ich realizm i zmniejszając straty jasności podczas bardzo szybkich scen.

Sony Reality Creation
System Android TV w telewizorze Sony

SYSTEM ANDROID TV

Platforma Android TV to przepustka do świata aplikacji i materiałów z Internetu. Funkcja wyszukiwania głosowego pozwala nawet szukać takich materiałów bez użycia klawiatury.

Google Chromecast i Apple Airplay

Technologie Google Chromecast built-in i Apple Airplay pozwalają przesyłać materiały z własnego urządzenia na duży ekran monitora BRAVIA.

Sony Reality Creation
Android TV - sterowanie głosem

Jeszcze większy komfort

Urządzenie jest standardowo objęte 3-letnią gwarancją z usługą natychmiastowej wymiany przez lokalnego partnera, w miarę możliwości na miejscu u klienta. Można też wybrać przedłużenie ochrony o kolejne 2 lata.

Wyszukiwanie głosowe — powiedz, co chcesz obejrzeć

Dzięki wyszukiwaniu głosowemu szybko i łatwo znajdziesz atrakcyjne nowości. Wypowiedz tytuł programu lub filmu, który chcesz obejrzeć, lub poproś o propozycje, mówiąc „znajdź filmy akcji”. Naciśnij jedynie przycisk wyszukiwania głosowego na pilocie

Rekordowo niskie opóźnienia w trybie gry

Nowa jakość obrazu i dźwięku dzięki inteligencji poznawczej

Zobacz, jak procesor Cognitive Processor XR™ przenosi obraz i dźwięk na nowy poziom. Rewolucyjny procesor w telewizorach Sony BRAVIA XR™ reprodukuje obraz i dźwięk w niezwykle realistyczny sposób, zgodnie z działaniem ludzkich zmysłów. Uwzględnienie tej specyfiki wraz z kompleksową analizą obrazów zapewnia realistyczną głębię, wyjątkowy kontrast i piękne, żywe kolory.

X-tended Dynamic Range PRO

Wyjątkowa czystość czerni zapewniająca realistyczną głębię i naturalne faktury

Połączenie panelu OLED z technologią XR OLED Contrast Pro wzmacnia kolory i kontrast w jasnych obszarach, co przekłada się na niezwykłą czystość czerni i bardzo wysoką maksymalną jasność. Z kolei procesor Cognitive Processor XR™ ulepsza obraz dokładnie tak, jak robi to nasz zmysł wzroku. Widzisz więc każdy szczegół zarówno w najjaśniejszych jak i najciemniejszych fragmentach sceny.

Technologia Sony Triluminos

DLA KOGO?

Sony FWD-77A1 to referencyjny OLED Sony dla pasjonatów wielkiego ekranu w najlepszej jakości. Flagowy model Sony w tej technologii to przekątna 77 cali, unikalna podstawa, potężny procesor X1 i wyjątkowy system Acoustic Surface. Producent nie szedł tu na kompromisy, dając użytkownikom wysoką jasność w trybie HDR, matrycę 120Hz z systemem Reality Motion, obsługę HDR10 i Dolby Vision, a także wiele innych funkcji, które sprawiają, że FWD-77A1 to prawdziwa perła wśród telewizorów. Ponadto 77 cali to największa przekątna, z jaką możemy aktualnie kupić telewizor OLED! Nie ma wątpliwości, że fani referencyjnej jakości obrazu sięgną po odbiornik od Sony, bo jego głównym atutem jest absolutnie rewelacyjna jakość obrazu, która w połączeniu z autorskimi technologiami i unikalnym wyglądem sprawi radość właścicielowi jeszcze wiele lat po zakupie.

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość4K UltraHD (3840×2160)
Technologia wyświetlaniaOLED
Przekątna77 cali
Szczytowa jasność HDR700 cd/m2
Obsługiwane formaty HDRHDR10 / HLG / Dolby Vision
PołączeniaEthernet / Wi-Fi / Bluetooth
Wymiary1721mm x 997mm x 54mm
Waga34,8 kg