Apple TV 4K
ODTWARZACZ SIECIOWY 4K UHD

Apple TV 4K pozwala oglądać filmy i programy w niesamowitej jakości 4K HDR. A wraz z nadejściem systemu tvOS 12 zaczyna współgrać z fantastyczną technologią dźwięku Dolby Atmos. Apple TV 4K streamuje na żywo Twoje ulubione kanały i oferuje dostęp do atrakcyjnych materiałów w takich apkach jak Amazon Prime Video, HBO Go czy Netflix.

Technologia 4K oferuje niebywale wysoką jakość wideo dzięki cztery razy większej liczbie pikseli niż w standardzie HD. A obraz HDR (High Dynamic Range) to jeszcze wierniejsze kolory i ostrzejsze detale. Dlatego zarówno gorące nowości filmowe, jak i ulubione programy telewizyjne wciągają jak nigdy dotąd.

Apple TV 4K jest najciekawszym urządzeniem rozszerzającym funkcjonalność systemów kina domowego. Zarówno dla urządzeń instalowanych w salonie jak i prawdziwej sali kinowej. Za pomocą urządzenia wprowadzimy na nasz ekran najnowsze filmy i multimedia dostępnie zarówno na różnego typu platformach strumieniowych, serwisie YouTube czy też serwisach muzycznych. W odróżnieniu do aplikacji znajdujących się w telewizorach czy też odtwarzaczach Blu-ray – w przypadku przystawki multimedialnej typu Apple TV 4K zawsze możemy być pewni, że to sami dostawcy treści będą pilnowali, aby ich aplikacje znalazły się na ten najpopularniejszej na świecie platformie multimedialnej.

WSPÓŁPRACA Z AMPLITUNEREM KINA DOMOWEGO

Apple TV 4K z systemem Dolby Atmos pozwala w pełni zanurzyć się w przestrzennym dźwięku, który otacza Cię z dającą niesamowity efekt precyzją. Bez względu na to, czy na ekranie przelatuje odrzutowiec czy leje deszcz, niezwykle realistyczny dźwięk przenosi Cię w miejsce akcji. Apple TV 4K to pierwszy odtwarzacz strumieniowy o potwierdzonej zgodności z technologiami Dolby Vision i Dolby Atmos. Z nim poczujesz się w domu jak w dobrym kinie.

Przystawkę Apple TV 4K podłączamy do procesora kinowego lub amplitunera, a ten następnie automatycznie dostosowuje format dźwiękowy. Większość aplikacji do oglądania filmów pozwala na wybór kilku ścieżek dźwiękowych. Możemy zatem zdecydować, czy chcemy oglądać oryginalną ścieżkę z polskimi napisami, czy polskiego lektora. Urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze i zapewnia dostęp do nowości z oferty serwisów strumieniowy. Nasz system kina domowego zyska tym samym ciągły dostęp do nowości filmowych i atrakcyjnych treści.

Apple TV 4K netflix

DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH FILMÓW I TREŚCI

Dzięki współpracy Apple TV z największymi na świecie sieciami i nadawcami telewizyjnymi masz dostęp do najważniejszych dla Ciebie treści na żywo – transmisji sportowych, najświeższych wiadomości czy ulubionych programów.

A w tym roku dostarczymy Ci jeszcze więcej materiałów od największych operatorów telewizji kablowej. Dlatego właśnie Apple TV to bezsprzecznie najlepsza przystawka do telewizora lub systemu kinowego.

Dzięki apkom (programom zainstalowanym na urządzeniu) program telewizyjny przestaje Cię obowiązywać – oglądasz, co i kiedy zechcesz. Apki oferują całą masę rzeczy wartych obejrzenia – od filmowych przebojów, programów telewizyjnych i sportu po najświeższe wiadomości i prognozę pogody. Masz też programy dla dzieci, transmisje imprez muzycznych, relacje na żywo z NASA, podcasty i mnóstwo innych atrakcji.

OBSŁUGA APPLE TV 4K

Pilot Apple TV Remote ma precyzyjną powierzchnię dotykową Touch, więc wystarczą ruchy kciuka, aby raz-dwa znaleźć wszystko, co chcesz. Możesz również regulować głośność w telewizorze i amplitunerze. A ponieważ pilot komunikuje się przez Bluetooth, nie trzeba kierować go w stronę telewizora. Apple TV odbiera polecenia z dowolnego miejsca w pokoju. Dodatkowo Apple TV 4K umożliwia pełną integrację z systemem Control4. Obsługa urządzenia możliwa jest za pomocą jednego pilota którym sterujesz całym kinem domowym.

ZDJĘCIA NA WIELKIM EKRANIE

Zobacz na dużym ekranie fotografie i nagrania z biblioteki zdjęć iCloud lub z udostępnionych albumów. Połącz Apple Music z zestawem kina domowego. Pozwól rodzinie i znajomym udostępniać zdjęcia oraz filmy przez AirPlay. Przeglądanie zdjęć zarówno z telefonu Apple jak i z zasobów sieciowych jest proste i intuicyjne. Każdy z właścicieli telefonu może w błyskawiczny sposób przesłać zdjęcie na ekran projekcyjny. Przy wykorzystaniu aplikacji dostępnych w Apple Store możemy wybrać najbardziej pasujące nam oprogramowanie za pomocą którego przeglądniemy a następnie wyświetlimy zdjęcia.

MUZYKA

Oczywiście multimedia to nie tylko filmy i zdjęcia, ale również muzyka. Aplikacje na Apple TV 4K oferują możliwość słuchania muzyki za pośrednictwem serwisów strumieniowych. Możemy słuchać na naszym systemie kina domowego np. radia internetowego lub muzyki z serwisu Tidal. Oczywiście posiadamy również dostęp do największej bazy multimediów jakim jest serwis Youtube. Przeglądanie zawartości serwisu jak i wyszukiwanie treści, czy też muzyki – odbywa się na podobnej zasadzie jak na komputerze.

DLA KOGO?

Odtwarzacz Apple TV polecamy naszym klientom do każdej instalacji systemu kina domowego. Urządzenie działa szybko, sprawnie i jest niezawodne. Niezależnie, czy mowa o dużej sali kinowej, czy też salonie z telewizorem i zestawem głośników w suficie. Urządzenie posiada spore możliwości, gwarantuje dostęp do wielu ciekawych treści i serwisów internetowych. A z racji na popularność rozwiązania na całym świecie i producentem, który stoi za produktem – mamy bezpieczeństwo, że urządzenie będzie wspierane przez dostawców treści przez długi czas od momentu zakupu. Apple TV jest godnym polecenia partnerem zarówno do sali kinowej jak o tradycyjnych zestawów kina domowego w salonie.

Specyfikacja techniczna

ProcesorA10x Fusion x64
ZłączaHDMI 2.0a, Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.0
Przykładowe aplikacjeHBO Go, Netflix, Tidal, VLC, Amazon Prime, YouTube
Wymiary (WHD)98 x 35 x 98 mm