Moduły podwieszane – łezki
Architettura Sonora Drop, Shark i Helmet

Seria głośników wiszących cieszy się największym zainteresowaniem i popularnością. Eleganckie, zawieszane na suficie do wysokich konstrukcji moduły głośnikowe dostarczają naturalny i zbalansowany dźwięk w ściśle określonych miejscach. Moduły wiszące są wymarzoną formą nagłośnienia do przestrzeni w których chcemy nagłośnić ściśle określone i wybrane miejsca. Z racji na swoją formę i możliwości wykończeniowe z powodzeniem możemy je zastosować zarówno do instalacji komercyjnych jak i rezydencjalnych, czyli naszych domach.

Grupa podwieszanych głośników architektonicznych Architettura Sonora obejmuje m.in.:

  • głośnik satelitarny Small Drop – mała “łezka”
  • głośnik Drop – łezka
  • głośnik satelitarny Small Helmet – mały “kask”
  • głośnik Helmet – “kask”
  • subwoofer Shark – “rekin”

Każdy projekt głośników kończy się mariażem pożądanego wyglądu i zoptymalizowanych wrażeń dźwiękowych zainspirowanym przez naturę. Przekrój oferty AS w ogromnym stopniu różni się kształtem, kierunkowością i materiałami, a jednak każdy z głośników zapewnia niezapomniane wrażenia słuchowe pobudzające także inne zmysły. Wszystkie można nazwać dziełami sztuki, które wyróżniają się jakością dźwięku, nowoczesnym wzornictwem i materiałami rzadko kojarzonymi z zestawami głośnikowymi.

wiszący głośnik

Mała łezka

Wzornictwo zainspirowane naturą sprawia, że nienarzucająca się forma Small Drop idealnie pasuje do wielu różnorodnych wnętrz. Ten zawieszony pod sufitem moduł dźwiękowy charakteryzuje się wysoką kierunkowością i czystym, zbalansowanym dźwiękiem.

Mała łezka ma wymiary: 700mm x 207mm x 207mm

Można ją zamówić w wersjach czarnej i białej.

Głośnik przepięknie wygląda w pomieszczeniach domowych i niedużych obiektach.

wiszący głośnik łezka
głośnik wiszący mała łezka

Wisząca łezka

“Ludzie wykorzystują wszystkie zmysły, aby interpretować przestrzeń. I to przestrzeń jest kategorią, która sprawia, że dźwięk ożywa, jako wspólne doświadczenie. Architektura jest stanem zależności technologicznych, który może być pojmowany jedynie poprzez zmysłowe doświadczenie. Każda architektura jest akustycznym dziełem sztuki. Zawsze. Przestrzeń definiuje doświadczanie dźwięku i muzyki” Lorenzo Brusci

Wysoce kierunkowe głośniki o naturalnym i pełnym brzmieniu są doskonałym nagłośnieniem do przestrzeni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Wymiary: 1025mm x 312mm x 314mm

Wykończenie: czarne lub białe

Mały kask

Eksperymentowanie i niebanalna forma to jedne z kluczowych cech charakteryzujących głośniki Architettura Sonora. Small Helmet to wyjątkowo oryginalne dzieło włoskich projektantów, które doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale też dźwiękiem, który zapewnia pełne pokrycie pasma i głębię niespotykaną w tak eleganckich zespołach głośnikowych.

Wymiary Small Helmet to 649mm x 248mm x 314mm.

Głośnik można zakupić w wersji czarnej lub białej.

wiszący głośnik

Głośnik “rekin”

Jeden z najbardziej ekstrawaganckich, a jednocześnie najbardziej oryginalnych subwooferów, jakie istnieją. Podwieszany Shark ma za zadanie generować niskie częstotliwości, które są niezbędne, żeby w pełni docenić muzykę, która do nas dociera. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale też dźwiękiem, który zapewnia pełne pokrycie pasma i głębię niespotykaną w tak eleganckich zespołach głośnikowych.

Wymiary Small Helmet to 649mm x 248mm x 314mm.

Głośnik można zakupić w wersji czarnej lub białej.

Sposób rozchodzenia się dźwięku w głośnikach Architettura Sonora Drop Shark i Helmet

Zastosowanie – gdzie i dla kogo?

Głośniki Architettura Sonora Drop, Shark i Helmet to głośniki inspirowane naturą, które służą do podwieszania we wnętrzach. Są mocno kierunkowe i idealnie wypełniają ściśle określone przestrzenie. Możemy je zatem z powodzeniem wykorzystać do nagłośnienia w instalacjach domowych, rezydencjalnych jak i projektach komercyjnych.