Przepiękny głośnik sześcian do instalacji
wewnątrz obiektu i pod zadaszeniem

Architettura Sonora będąca częścią B&C Speakers Group, jednej z największych i najbardziej prestiżowych firm produkujących przetworniki głośnikowe, projektuje i produkuje wszystkie urządzenia ze swojej oferty spełniając przy tym wyśrubowane standardy wydajności i wyglądu. Każdy przetwornik jest produkowany dokładnie do konkretnej obudowy – na taki przywilej nie może sobie pozwolić żaden konkurent.

Wszystkie produkty gwarantują doskonałe brzmienie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Profesjonalny rodowód nie pozwala na kompromisy w kwestii basów, średnich tonów i sopranów – a wszystko to przy poziomie ciśnienia akustycznego spotykanego na koncertach.

Architettura Sonora Block

Wykończenie

Podobnie jak w przypadku wielu produktów klasy premium, także Architettura Sonora Block można zamówić w wielu różnych wersjach wykończeniowych. AS Block dostępny jest w następujących wariantach:

  • Materiał głośnika: drewno dębowe, drewno tekowe.
  • Materiał podstawy: drewno dębowe, drewno tekowe.
Architettura Sonora Block

Cały w drewnie

Block to pierwszy “całkowicie drewniany ” dookólny głośnik od Architettura Sonora, który wyróżnia się czystym wzornictwem i nadzwyczajną szczegółowością. Płynne przejście między podstawą a głośnikiem sprawia, że obcujemy z luksusowym sprzętem audio o niebanalnej formie. Ozdobny głośnik w najlepszym tego słowa znaczeniu…

Architettura Sonora Block

Pokrycie dźwiękiem

Dźwięk z AS Block rozchodzi się idealnie w promieniu 360 stopni. Jeśli umieścimy go na podeście, to będzie brzmiał dokładnie tak samo niezależnie od tego, z której strony będziemy się znajdować. Idealne pokrycie przestrzeni dźwiękiem to cecha charakterystyczna głośników Architettura Sonora, które swoją sławę zdobyły między innymi dzięki sposobowi rozchodzenia się dźwięku.

Wewnątrz obudowy tego ozdobnego głośnika znajdują się dwa podwójnie koncentryczne sześciocalowe przetworniki, w których głośnik średnio i wysokotonowy znajdują się idealnie w osi. W ten sposób osiągana jest doskonała zbieżność, liniowość i w połączeniu z systemem odchyleń zapewnia idealnie dookólny dźwięk. W rezultacie słyszymy przyjemne, naturalne brzmienie niezależnie od pozycji, w której się znajdujemy – jego jakość i klarowność jest niespotykana w przypadku innych głośników zewnętrznych.

Architettura Sonora Block

Ozdobny głośnik

Architettura Sonora Block to wyjątkowe głośniki do wyjątkowego otoczenia. Ozdobny głośnik, który sprawi że jedni go zupełnie nie zauważą, a inni będą podziwiali za oryginalne wzornictwo i jakość dźwięku. Idealne do wtopienia się w piękne wnętrza i otoczenia. Nie idą na żadne kompromisy w kwestii dźwięku, a do tego są idealnie zestrojone z ponadczasowym, eleganckim wzornictwem. Jak przystało na produkt premium, materiały wykorzystane do stworzenia obudowy mogą zostać dobrane na życzenie klienta, przy czym seria Block swoją sławę zawdzięcza dwóm luksusowym wykończeniom drewnianym. AS Block w wersji z drewna dębowego kosztuje 10 200 złotych brutto, natomiast w wersji z drewna tekowego – 16 200 złotych brutto. Najczęściej zastosowanie znajdą w ogrodach rezydencji, ale także na patio i w oryginalnych wnętrzach.