LOEWE BILD 7.77
NAJWIĘKSZY TELEWIZOR OLED

Firma Loewe wyposażyła swój największy telewizor w panel OLED o rozdzielczości 4K Ultra HD, który oferuje czterokrotnie więcej szczegółów niż dotychczasowe wyświetlacze FullHD. Przy przekątnej siedemdziesięciu siedmiu cali ma to niebagatelne znaczenie, bo od tak ogromnego telewizora oczekujemy perfekcji w każdym calu. Algorytm Super Resolution Scaling sprawia, że wszystkie materiały w niższej rozdzielczości prezentują się wyśmienicie na natywnym panelu 4K, a technologia Loewe Image+ Active dba o poprawę jakości obrazu i dostosowanie koloru specjalnie do możliwości panelu OLED. Model wyposażono także we wszystkie najnowsze osiągnięcia technologiczne niemieckiego producenta, takie jak nagrywanie kilku audycji naraz, dostęp do aplikacji VOD, czy najszybsza na rynku zmiana kanałów. Całość zamknięto w super cienkiej obudowie o grubości zaledwie siedmiu milimetrów. Jakość obrazu, elegancja, prostota, wygoda.  Loewe bild 7.77 to nowa forma perfekcji. Najlepszy telewizor jaki możesz posiadać w swoim salonie…

Telewizor Loewe 7.77 o grubości 7mm

ULTRA HIGH DEFINITION – OLED 4K W NAJLEPSZYM WYDANIU

Loewe bild 7 to pierwszy telewizor producenta w technologii OLED, a jednocześnie najlepszy OLED 77 cali na rynku.. Ta innowacyjna technika oferuje doskonałe kolory i absolutnie perfekcyjną czerń. Kiedy po raz pierwszy uruchomisz Loewe bild 7.77, zobacz ogromny obraz o niespotykanej dotąd szczegółowości, nasyceniu barw i ostrości. To dopiero początek – zgaś światła w pomieszczeniu, a zobaczysz najczarniejszą czerń, jaką może wyprodukować telewizor. Pojedyncze punkty po prostu przestają świecić, więc w ciemnych scenach nie widać, gdzie kończy się telewizor, a gdzie zaczyna się ultracienka ramka! To magia, na którą czekali wszyscy kinomani świata. Perfekcyjna czerń, nasycony kolor, super jaskrawe światła – ten telewizor jest wręcz stworzony do treści 4K UHD HDR. Wszystkie cztery wejścia HDMI obsługują najwyższy standard HDMI 2.0b, do których podłączymy odtwarzacz Blu-ray,  przystawkę do strumieniowania i konsolę do gier. Z każdego źródła wyświetlimy pełne 8 milionów pikseli w szerokiej palecie barw z efektem HDR. A przy przekątnej 77 cali, to największy telewizor OLED, jaki można w tej chwili kupić.

Telewizor Loewe bild 7.77 w salonie

MAGICZNY SOUNDBAR

Wzornictwo Loewe pokazuje, że nawet wbudowany zestaw głośników można stworzyć na nowo i nadać im formę, która będzie zachwycać przy każdym włączeniu i wyłączeniu telewizora. Ten efekt magii jest charakterystyczny dla telewizorów Loewe i wywołuje zachwyt właściciela za każdym razem, gdy widzi jego działanie. Zdumienie gości widzących ten mechanizm jest niemal pewne. Równie efektownie wygląda efekt kurtyny przy włączaniu i wyłączaniu telewizora. Mamy wrażenie obcowania z czymś naprawdę unikalnym. Połączenie tych dwóch efektów estetycznych wywołuje uśmiech na twarzy posiadacza za każdym razem, kiedy włącza swój ogromny ekran i najlepszy OLED.

Soundbar w telewizorze Loewe Bild 7.77

Niezależnie od tego, czy telewizor jest zamontowany na uchwycie ściennym, podstawie stołowej czy elektrycznej podstawie podłogowej, każde uruchomienie będzie zachwycać. Soundbar to urządzenie o budowie zamkniętej wyposażonej w membrany pasywne oferujące 120W. System głośników skierowanych ku przodowi oferuje niesamowicie czysty dźwięk i doskonałe oddanie basów mimo swojej płaskiej i kompaktowej budowy. Cały system głośnikowy umieszczony został w specjalnej obudowie, która doskonale redukuje wibracje. Wymienna maskownica głośnika wykonana ze specjalnych materiałów akustycznych podkreśla piękno telewizora i nadaje mu swoim nowoczesnym kolorem szarego grafitu odpowiednie szlify.

Mechanizm odkrywania soundbara pokazuje Vincent Teoh z serwisu HDTVTest na filmiku poniżej:

Rozwiązanie jest tak efektowne i eleganckie, że nie może się znudzić. Przy takim rozpoczęciu seansu każdy oglądany film i program w telewizji od razu smakuje lepiej. Nie ma w tym ani grama przesady – jeśli telewizor zachwyca obrazem, nie ma żadnego powodu, żeby nie zachwycał także swoją prezencją. To najlepszy OLED jaki możemy nabyć, którego obraz jak i forma wizualna poruszy każdego.

Loewe bild 7.77 ze schowanym soundbarem

Loewe bild 7.77 z widocznym soundbarem

NOWOCZESNY SYSTEM OPERACYJNY LOEWE OS

Producent doskonale rozumie, że przejrzysty interfejs użytkownika jest przyjemny w obsłudze. Wybór kanałów TV,nagrań, aplikacji lub treści z zewnętrznych źródeł może być łatwo dokonywany z poziomu ekranu startowego. TIDAL daje dostęp do ponad 40 milionów utworów muzycznych. Filmy i seriale są dostępne za pośrednictwem Amazon Video, zaś YouTube umożliwia korzystanie z zasobów filmów internetowych. Zmiana programu, rozpoczęcie nagrywania lub wybór ulubionego filmy przy pomocy przewodnika po programach, przywołanie informacji o bieżącym programie – te funkcje dostępne są także z poziomu smartfonu lub tabletu, dzięki aplikacji Loewe.

Nie zawsze masz czas, aby obejrzeć swój ulubiony serial lub program kulinarny w telewizji? Nic straconego, W Loewe bild 7 zintegrowano nagrywarkę z dyskiem o pojemności aż jednego terabajta. Nie musisz nawet być w domu, aby nagrać program, który właśnie Cię omija. Po prostu skorzystaj z aplikacji Loewe na swoim smartfonie i odtwórz zapisaną treść już po powrocie do domu.

LOEWE MOBILE RECORDING – JUŻ NIGDY NIE PRZEGAPISZ ULUBIONEGO PROGRAMU

Utknąłeś w korku, spotkanie w mieście przedłuża się w nieskończoność? Skorzystaj z aplikacji Loewe, aby zdalnie włączyć nagrywanie telewizji na wbudowany dysk twardy o pojemności 1000GB. Równie bezproblemowo ustawisz nagrywanie w dowolnym czasie jutro, a nawet za tydzień – przejrzysty interfejs sprawi, że wybór czasu nagrywania audycji będzie łatwy i błyskawiczny. Gdy wreszcie usiądziesz przed telewizorem, zobaczysz jak zwykle olśniewającą jakość obrazu, do której przyzwyczaił Cię telewizor Loewe. Największy OLED od Loewe pozwoli Ci oglądać audycje i nagrania w dogodnym dla Ciebie momencie.

LOEWE MULTI RECORDING – NAGRYWANIE KILKU PROGRAMÓW NARAZ

Na pewno wiele razy zdarzyło się, że w telewizji dwa interesujące wydarzenia odbywały się naraz. Rozpoczęcie zawodów sportowych na jednym kanale, ulubiony program kulinarny na drugim – jak to pogodzić? W odpowiedzi na takie dylematy przychodzi Loewe z funkcją Multi Recording. To jeszcze nie koniec – oba programy możesz nagrywać w tym samym czasie, a jednocześnie oglądać trzeci! Niesamowite, prawda? To prawdziwy przełom w „walce o pilota”, bo każdy nagrany program można obejrzeć w dowolnym czasie w przyszłości…

NAGRYWANIE NA USB

Wbudowana pamięć 1000Gb to dla Ciebie za mało? Może masz ochotę nagrać ulubione programy na przenośny dysk twardy i zabrać go ze sobą na wakacje? Z telewizorem Loewe bild 7 to nie problem, bo każdy materiał możesz archiwizować na zewnętrznym urządzeniu. I zrobić z nim cokolwiek zechcesz – zapisać na komputerze, odtworzyć w innym telewizorze, podpiąć do laptopa czy umieścić we własnym, prywatnym archiwum.

INTERNETOWE RADIO WBUDOWANE W TELEWIZOR

Wystarczą dwa wciśnięcia przycisku, aby przenieść się do wyszukiwarki artystów i stacji radiowych. Wpisz nazwę swojego ulubionego wykonawcy, a w rezultacie zobaczysz listę wszystkich stacji, które aktualnie nadają jego nagrania. Możesz także wybrać te, które odtwarzają go najczęściej, przeglądać stacje radiowe po gatunkach, a potem dodać je do ulubionych, które będą widoczne na ekranie głównym.

Radio internetowe w telewizorze Loewe

ODTWARZANIE MUZYKI PRZEZ BLUETOOTH

Po prostu podłącz swój smartfon, tablet lub komputer za pomocą Bluetooth. Odtwarzaj muzykę szybko, wygodnie i bezproblemowo. Wystarczy, że sparujesz urządzenie z telewizorem i możesz przesyłać na niego muzykę ze swojego urządzenia, a także z lokalnych zasobów sieciowych za pomocą telefonu. Nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja, a telewizor będzie zawsze gotowy, aby odebrać muzykę przez Bluetooth.

LOEWE MULTIROOM STREAMING – PRZESYŁANIE OBRAZU NA INNY TELEWIZOR

Dziel się telewizją i radiem ze swoimi pozostałymi telewizorami Loewe w domu. Nie musisz posiadać kilku tunerów DVB-T lub odbiorników radiowych, po prostu prześlij zawartość jednego telewizora na drugi. A nawet trzeci. Ta unikalna funkcjonalność oszczędzi Ci kłopotu związanego z instalacją i konfiguracją dodatkowych tunerów telewizji satelitarnej i kablowej.

Telewizor Loewe w pokoju

LOEWE INSTANT CHANNEL ZAPPING – NATYCHMIASTOWA ZMIANA KANAŁÓW

Najszybsza zmiana kanałów, jaką tylko możesz sobie wyobrazić. Dzięki unikalnej technologii zapisującej pozostałe kanały w pamięci podręcznej, przełączenie na inny kanał to tylko kwestia chwili. Zapomnij o czarnym ekranie wyświetlanym przez długie sekundy, zanim pojawi się obraz. Nie ma nic bardziej denerwującego, niż czasochłonne przełączanie między programami – inżynierowie Loewe znaleźli na to sposób.

LOEWE SMART TV2MOVE – PRZESYŁANIE OBRAZU NA SMARTFON I TABLET

Oglądaj telewizję i nagrania na smartfonie lub tablecie. Tak po prostu – beż żadnych dodatkowych licencji, rejestrowania się w dodatkowych aplikacjach i konfiguracji. Uruchom aplikację Loewe, wybierz interesujący Cię program i odtwarzaj go na swoim urządzeniu przenośnym.

ELEGANCKA POKRYWA BILD 7 COVER

Specjalny materiał w kolorze grafitowym, używany również dla maskowania soundbara, oferuje wysokiej jakości delikatną powierzchnię. Opcjonalna pokrywa samoczynnie przykłada się do tylnej obudowy dzięki specjalnym magnesom umieszczonym w pokrywie. Potrzebny dostęp do złączy? Po prostu odciągnij pokrywę, podłącz urządzenia zewnętrzne i pozwól pokrywie samej powrócić na swoje miejsce. Loewe bild 7.77 to nie tylko najlepszy obraz w najlepszym wydaniu, ale również estetyka na poziomie nieosiągalnym dla innych telewizorów.

Loewe bild 7 cover

BEZPRZEWODOWE KINO DOMOWE

Loewe bild 7.77 umie znacznie więcej, niż typowy telewizor. Wyjątkowy soundbar o mocy 120W może służyć jako głośnik centralny w bezprzewodowym kinie domowym. W połączeniu z bezprzewodowymi kolumnami kina domowego klang 5, możemy stworzyć oszałamiający zestaw 5.1, który będzie wymagał jedynie podłączenia zasilania. Loewe klang 5 dysponuje możliwością łączenia się z telewizorami Loewe bezprzewodowo, a jedyne co musimy im zapewnić to zasilanie 230 V. W wymiarze technicznym pozwala to na perfekcyjne i proste uzupełnienie telewizora o wysokiej jakości dźwięk. Po raz kolejny estetyka gra tutaj ważną rolę – użytkownicy telewizorów z najwyższej półki oczekują wielkiego dźwięku, a nie wielkich kolumn głośnikowych i dużych wzmacniaczy audio spiętych ze sobą plątaniną kabli.

Loewe bild 7.77 z zestawem Loewe klang 5

ESTETYCZNE OPCJE MONTAŻOWE

Odpowiedni telewizor potrzebuje odpowiedniej oprawy. Największy telewizor OLED potrzebuje najlepszej podstawy, jaka istnieje na rynku. Chcesz po prostu powiesić telewizor na ścianie? Skorzystaj z uchwytu ściennego WM7 z estetyczną maskownicą na kable. Potrzebujesz bardziej elastycznego rozwiązania? WMF7 może być składany na płasko, odciągnięty, obrócony i pochylony, a dodatkowo ma miejsce na ukrycie kabli. Prawdziwa magia zaczyna się jednak w momencie, w którym planujesz skorzystać z elektrycznej podstawy stołowej TSM7 lub elektrycznej podstawy podłogowej FSM7. Poza walorami estetycznymi i możliwością ukrycia kabli, posiadają one magiczną funkcję – możliwość automatycznego obrotu na podstawie! Niesamowite, prawda? Wystarczy skorzystać z pilota, aby jednym przyciskiem płynnie obrócić ekran o 45 stopni w lewo lub 45 stopni w prawo. Oczywiście zawsze możemy skorzystać z bardziej zaawansowanych i dedykowanych systemów ukrywania lub wysuwania telewizorów.

Mechanizm działania obrotu można zobaczyć na poniższym klipie:

Użytkownik ma do wyboru następujące opcje montażowe w kolorze szarego grafitu:

  • WM7 – standardowy uchwyt na ścianę bez możliwości regulacji
  • WMF7 – wieszak ścienny z możliwością wysuwu i regulacji
  • TS7 – podstawa stołowa
  • TSM7 – podstawa stołowa elektryczna z możliwością obrotu
  • FSM7– podstawa podłogowa elektryczna z możliwością obrotu

DLA KOGO?

Loewe bild 7.77 to największy telewizor OLED na rynku. Przy szerokości ponad stu siedemdziesięciu centymetrów nie ma wątpliwości, że to produkt przeznaczony dla największych pasjonatów filmów wysokiej jakości. Wyraźne i ostre detale, wysoki współczynnik kontrastu, głęboka czerń, niesamowite kolory, szeroki kąt oglądania… można by tak długo wymieniać, a mówimy o samych parametrach obrazu. Doprawiono ją estetyką spotykaną wyłącznie w telewizorach Loewe, gdzie mamy na myśli odkrywany soundbar, efekt kurtyny, elektryczne podstawy, magnetyczną pokrywę. Nawet pilot do telewizora jest małym dziełem sztuki wykończonym eleganckim metalem w kolorze grafitowym. Połączenie tych cech, uzupełnione intuicyjnym i minimalistycznym interfejsem Loewe OS to przepis na telewizor kompletny. Kompletny pod względem wyświetlanego obrazu, estetyki wykończenia i przyjemności obsługi.

Recenzje i nagrody

German Design Gold Award dla Loewe bild 7
Wyróżnienie Design dla konesera dla Loewe bild 7
Złota nagroda World Design Guide

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość4K UltraHD (3840×2160)
Technologia wyświetlaniaOLED (WRGB)
Przekątna77 cali
Szczytowa jasność HDR800 cd/m2
Obsługiwane formaty HDRHDR10 / HLG / Dolby Vision
PołączeniaEthernet / Wi-Fi / Bluetooth
Wymiary1723mm x 1024mm x 55mm
Waga37.0 kg