SEURA ULTRA BRIGHT
TELEWIZOR NA DWÓR

Seura jest wiodącym producentem ekranów przeznaczonych do użytku zewnętrznego, takiego jak taras, ogród, patio czy domek letniskowy. Najwyższą serią producenta jest Seura Ultra Bright – to telewizory charakteryzujące się najwyższą jasnością, przeznaczone do ogrodów i otwartych przestrzeni. Eleganckie wzornictwo połączono z najlepszą w klasie jakością obrazu w każdych warunkach pogodowych. Telewizory Seura są projektowane i dokładnie testowane aby sprostać warunkom zewnętrznym przez cały rok, niezależnie od klimatu i warunków pogodowych. Wszystkie wyświetlacze wyposażono w czujniki oświetlenia, dzięki którym w czasie rzeczywistym dostosowywana jest jasność i wiele innych parametrów wyświetlania. Zapewnia to optymalny obraz w przy każdej pogodzie – niezależnie od tego, czy na zewnątrz pada, jest pochmurno, czy też świeci słońce. Seria Seura Ultra Bright występuje w wariantach 55, 65, oraz 86 cali. Wszystkie są równie jasne i równie uniwersalne.

Seura Ultra Bright na dworze

OPCJONALNY SOUNDBAR

Jeżeli masz ochotę, możesz dodać do telewizora Seura opcjonalny soundbar odporny na warunki zewnętrzne. Zaprojektowany do użytku na dworze, posiada dwukanałowe wzmocnienie, głośniki niskotonowe z włókna węglowego oraz tytanowe tweetery, które gwarantują doskonałe doznania dźwiękowe. Jest dostępny w wariancie dla wszystkich przekątnych  – 49, 55, 65 i 86 cali. Urządzenie może pracować w ekstremalnym zakresie temperatur od -30 do 50 stopni Celsjusza – w naszym umiarkowanym klimacie żadna pogoda nie będzie dla niego wyzwaniem. Dodatkowo wyposażono go w moduł Bluetooth, który umożliwia zdalne podłączenie laptopa, smartfona czy tabletu bezpośrednio do soundbara – wbudowana amplifikacja sprawia, że nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia. Moc 60W to wystarczająco dużo, żeby nagłośnić każde patio, taras czy też domek letniskowy bogatym, klarownym dźwiękiem.

Soundbar do telewizorów Seura
Telewizory Seura - ikona UHD

ULTRA HIGH DEFINITION

4K UHD to rozdzielczość czterokrotnie wyższa od dotychczasowego standardu FullHD. Oznacza to, że obraz jest krystalicznie czysty, a w każdej chwili na ekranie pracuje ponad 8 milionów punktów, które tworzą wynikowy obraz.

Telewizory Seura - ikona dźwięku

DOSKONAŁY DŹWIĘK

Skierowane na wprost głośniki mają moc aż 50W. To znacznie więcej, niż w klasycznych telewizorach przeznaczonych do wnętrz – w końcu na dworze do pokrycia jest większy obszar, a nieraz dochodzą do nas inne dźwięki otoczenia.

Telewizory Seura - ikona wysokiej jasności

NAJJAŚNIEJSZY W SWOJEJ KLASIE

Telewizory z serii Sedura Shade są średnio około 25% jaśniejsze od konkurentów tej samej klasy, przeznaczonych do montażu zewnętrznego w zacienionych miejscach.

CIENKI UCHWYT ŚCIENNY

Każdy telewizor Seura serii Ultra Bright można przytwierdzić do ściany na dworze za pomocą dedykowanego uchwytu ściennego Seura Slim Wall Mount. Ten elastyczny, wodoodporny uchwyt ścienny perfekcyjnie pasuje do całej gamy telewizorów Seura. Bardzo niska głębokość sprawia, że telewizory niemal dotykają powierzchni, przez co jeszcze lepiej komponują się z elegancko urządzonym tarasem albo jakąkolwiek inną zadaszoną powierzchnią.

Seura Shade - uchwyt ścienny

DLA KOGO?

Seura Ultra Bright w ogrodzie

Seura Ultra Bright to idealny telewizor na dwór – w ogrodzie, na na tarasie i wszędzie tam, gdzie nie ma zadaszenia. Jego konstrukcja pozwala na użytkowanie w bardzo szerokim zakresie temperatur i w trakcie bardzo zróżnicowanej pogody. Wysoka jasność i czujnik oświetlenia we współpracy ze specjalnymi algorytmami sprawia, że obraz jest doskonale widoczny niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz. W zestawie dołączany jest wodoodporny pilot, a wbudowane głośniki nie mają problemów z wygenerowaniem dźwięku odpowiednio głośnego dla całej widowni. Seura od lat specjalizuje się w produkcji telewizorów przeznaczonych do użytku zewnętrznego, dlatego z czystym sumieniem polecamy go do takich zastosowań. Seura Ultra Bright jest stworzony tak, żeby przetrwać cały rok na dworze, niezależnie od mrozów, upałów, opadów i wiatru.

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość4K UltraHD (3840×2160)
Technologia wyświetlaniaLCD
Przekątna55 / 65 / 86 cali
Szczytowa jasność HDR1000 cd/m2
Obsługiwane formaty HDRHDR10
PołączeniaBluetooth
Wymiary55″: 1270 x 740 x 95 mm
65″: 1490 x 860 x 95 mm
86″: 1950 x 1130 x 95 mm
Waga32 kg / 43,5 kg / 70 kg