PRODUKT ARCHIWALNY – WYCOFANY Z OFERTY

TELEWIZOR W LUSTRZE
ELEGANCKIE ROZWIĄZANIE UKRYWAJĄCE TELEWIZOR

Telewizor w lustrze jeszcze do niedawna mógł kojarzyć się co najwyżej z filmami Science Fiction, podobnie jak trójwymiarowe hologramy. Tymczasem są już producenci, którzy od kilku lat efektywnie i komercyjnie stosują specjalne technologie, które pozwalają cieszyć się technologią przyszłości już teraz. Żeby nie było jednak zbyt łatwo, nie są to zwykłe monitory wstawione za klasyczne lustro – wszyscy producenci stosują własne, opatentowane technologie, które gwarantują bezproblemowe działanie i wydajną pracę. Zastosowań jest cała gama, od hoteli i restauracji, przez typowo domowe salony i łazienki, aż po komercyjne wykorzystanie w biurach, zakładach fryzjerskich czy budynkach rządowych. W każdym z nich możemy w dyskretnie umiejscowić ekran nie psując przy tym aranżacji wnętrza. Po wyłączeniu, obraz znika w idealnie gładkiej tafli lustra, neutralnej dla charakteru i stylu każdego pomieszczenia. Wykorzystanie tego rodzaju szkła umożliwia umieszczenie telewizora w miejscach, gdzie estetycznie po prostu nie pasuje lub nie ma dla niego miejsca. W przypadku sypialni czy klasycznych salonów, często jest to jedyny sposób aby ekrany LCD pozostały niewidoczne. Innym są mechanizmy ukrywania telewizora na przykład w meblu.

Telewizor w lustrze

Samo umieszczenie telewizora za lustrzaną powierzchnią nie wystarczy, aby stworzyć udany produkt. Producenci sprzętu tacy jak Xenia, Ad notam czy Seura stosują specjalne technologie zapewniające maksymalną jasność i kontrast, skutkujące doskonale widocznym obrazem niezależnie od oświetlenia w pomieszczeniu. Dodatkowo stosowane są zewnętrzne zasilacze, uszczelnienia i komponenty odporne na wysokie temperatury oraz wilgoć. Same ekrany przytwierdzane są do powierzchni szła w technice „gapless”, minimalizując w ten sposób refleksy i zapewniając pełną szczelność panelu. Firmy instalatorskie posiadają pełny dostęp do złącz audio, wideo i złącz sterujących służących do integracji z systemami sterowania.

Firma Seura oferuje swoje telewizory w lustrze w dwóch wersjach – Entertaiment, przeznaczonej do pomieszczeń domowych i sypialni oraz Vanity, przeznaczonej do łazienek i stref SPA. Niezależnie od wariantu, wszystkie telewizory w lustrze Seura cechują:

  • technologia zanikania– gdy telewizor jest wyłączony, całkowicie znika pod warstwą szkła. Nie widać jego kształtów, powierzchnia staje się idealnie refleksyjna
  • możliwość konfiguracji – każdy telewizor można wybrać w kilku różnych przekątnych, rozmiarach lustra, obramowaniu i innych szczegółach
  • 4K Ultra High Definition– wszystkie panele produkowane są w najnowszej technologii wizyjnej, oferującej 4 razy więcej szczegółów, kilkukrotnie lepszy kontrast i bardziej nasycone kolory, niż miało to miejsce w telewizorach poprzedniej generacji

Telewizory serii Entertaiment dostępne są w czterech standardowych przekątnych:

  • 42 cale
  • 49 cali
  • 55 cali
  • 65 cali

ZOBACZ NA FILMIE, JAK ELEGANCKO PREZENTUJĄ SIĘ TELEWIZORY SEURA ENTERTAIMENT:

Telewizory serii Seura Vanity to krok w stronę osób, które mają ochotę zamontować odbiornik w łazience lub innym pomieszczeniu narażonym na działanie wilgoci. Specjalna, szczelna konstrukcja zapewnia pracę w wysokich temperaturach i wysokiej wilgotności, a użytkownik nie musi martwić się w najmniejszym stopniu o bezpieczeństwo urządzenia. Telewizory serii Vanity dostępne są w dwóch standardowych przekątnych:

  • 19 cali
  • 27 cali

ZOBACZ NA FILMIE, JAK TELEWIZORY SEURA VANITY WPASOWUJĄ SIĘ WE WNĘTRZE ŁAZIENKI:

TELEWIZORY W LUSTRZE – ZASTOSOWANIA KOMERCYJNE

Telewizor w lustrze to nie tylko świetny pomysł na urozmaicenie wyglądu wnętrz domowych, ale także zastosowania komercyjne. Możliwość wyświetlania informacji dla gości w perfekcyjnej harmonii między wzornictwem a technologią przyciąga wzrok i podnosi prestiż każdego miejsca, w których zainstalowane są telewizory ad notam. Firma wyspecjalizowała się w tworzeniu telewizorów w lustrach dla obiektów takich jak hotele, restauracje czy kluby. Na telewizorach można wyświetlać między innymi dowolny sygnał telewizyjny, informacje dla zwiedzających czy materiały marketingowe. Efektowny sposób prezentacji w holu, łazience, lobby, a nawet windzie sprawi, że informacja na pewno trafi do docelowego odbiorcy.

Telewizor w lustrze Ad Notam w hotelu

ZASTOSOWANIA REKLAMOWE

ad notam oferuje idealny produkt, który zwraca na siebie uwagę klientów. Niezależnie od tego, czy mamy na myśli muzeum, obiekt usługowy, bank, czy prywatną klinikę medyczną, telewizor ukryty w lustrze będzie na siebie zwracał uwagę w każdym otoczeniu. W przeciwieństwie do klasycznych odbiorników, te ukryte za lustrzaną powierzchnią mogą w jednej chwili po prostu zniknąć, zostawiając eleganckie wnętrze bez żadnych dystraktorów. To jedna z największych zalet ukrywania telewizora w lustrze – nie są wymagane żadne dodatkowe mechanizmy, a czas pojawiania się i znikania obrazu jest praktycznie natychmiastowy. Z przeszklonego wnętrza pełnego lustrzanych powierzchni i wyświetlaczy można w jednej chwili ukryć wszystkie wyświetlacze za pomocą jednego przycisku. Wizyta u fryzjera, w przymierzalni lub poczekalni może zyskać całkowicie nowy wymiar.

Telewizor ad notam w lustrze - wnętrze salonu samochodowego

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Wszystkie urządzenia ad notam mają pełną możliwość konfiguracji – klient może zdecydować o przekątnej od 13 cali aż po gigantyczne 84 cale! ad notam oferuje możliwość wyboru ramy, powierzchni szkła, opcjonalne szkło bezpieczeństwa, rodzaj montażu… ogranicza nas tylko wyobraźnia! Każdy dostarczany produkt jest wykonywany ręcznie, z możliwością wypiaskowania dowolnego napisu lub wzoru na życzenie klienta. Mamy możliwość otrzymania niepowtarzalnego, wykonanego ręcznie i wyjątkowo oryginalnego produktu, łączącego nowoczesną technologię z eleganckim wyglądem. Takie rozwiązania spotykane są zwykle w najbardziej luksusowych wnętrzach.

Telewizor ad notam w lustrze wykonany na indywidualne zamówienie

LUKSUSOWE TELEWIZORY W LUSTRZE XENIA

Xenia to włoski producent luksusowych telewizorów w lustrze, przeznaczonych do najbardziej prestiżowych lokalizacji. Firma zajmuje się unikalnym, oryginalnym wzornictwem i jego połączeniem z najbardziej wyrafinowanymi technologiami. Najlepsza włoska jakość rozpoznawalna na całym świecie to nieodłączny element filozofii pracy w firmie założonej przez Monikę Stramieri. Jak sam mówi – „nie mogłam znaleźć sposobu, aby wpasować telewizor w eleganckie wnętrze. Niezależnie od tego gdzie go ustawiałam, próbowałam ukryć lub wpasować we wnętrze, po prostu nie pasował. Stąd wziął się pomysł na telewizor ukryty w lustrze, który znika po wciśnięciu przycisku niczym za zaklęciem czarodziejskiej różdżki.”

Telewizory w lustrze XeniaDesign to ręcznie wykonywane dzieła sztuki, które dopasowywane są na indywidualne zamówienie klienta w kwestii kształtu i rozmiaru. Wewnątrz umieszczane są panele o przekątnych od 15″ aż do 90″. Oprawy w wielu kolorach, możliwości umieszczenia w ścianie, podwieszenia czy zamontowania na specjalnym uchwycie sprawiają, że produkty tego włoskiego producenta znajdziemy w najbardziej prestiżowych instalacjach na całym świecie.

Alternatywą dla telewizorów ukrytych za lustrem są mechanizmy pozwalające na ukrycie telewizora w meblu, ścianie a nawet w suficie. Po naciśnięciu przycisku mechanizmy powodują wysunięcie się ekranu z miejsca zabudowy i jego aktywację.