Wydajny subwoofer do zabudowy ściennej

Nowe rozwiązanie amerykańskiej firmy Triad pozwala na montaż subwoofera i dostarczenie pełnego i soczystego basu nawet jeśli dysponujesz ścianą lub zabudową o głębokości 10cm. Subwoofer do zabudowy Triad InWall Bronze/4 SlimSub zamontujemy w zarówno w nowo budowanych jak i obiektach które przechodzą remont.

W odróżnieniu od większości subwooferów montowanych w zabudowach ściennych – Bronze4/ SlimSub to prawdziwy wyjadacz. Jeden subwoofer dostarcza świetnej jakości basu do systemów stereo lub małych systemów kina domowego. Optymalnie jest zastosować w systemie kinowym minimum 2, a najlepiej 4 subwoofery. Dostarczą one pełniejszego i równomiernie rozłożonego basu w całym pomieszczeniu.

Zaletą Subwoofera do montażu w ścianie jest możliwość całkowitego ukrycia. Chowając go w konstrukcji ściany gips-karton, lub przykrywając za ścianą materiałową zyskamy genialnej jakości bas bez widocznych skrzyń wewnątrz pomieszczenia. A jak wiadomo, bez basu nie ma ani kina ani muzyki…

SlubSub w zestawie przychodzi z zewnętrznym 300-watowym wzmacniaczem RackAmp. Zestaw ten jest ze sobą idealnie zgrany i operacja odbywa się na zasadzie – podłącz i uruchom. Wzmacniacz ma wysokość 1U i najlepiej schować go w szafce ze sprzętem lub w szafie rack, jeśli nasza konfiguracja jest systemem kinowym.

subwoofer do montażu w ścianie

Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia35 Hz – 200 Hz
20 Hz (-3dB)
Komponenty10 calowy głośnik ze wzmacniaczem zewnętrznym 300 watt
Wzmacniacz rekomendowanyw zestawie RackAmp 300
Waga11.1 kg
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość)483mm x 343mm x 99mm