Wydajny subwoofer zamontowany na ścianie

OnWall Bronze SlimSub to nowy subwoofer do powieszenia na ścianie w ofercie firmy Triad. Dzięki naściennej konstrukcji możesz osiągnąć w swoim systemie dobrze wypełniony, nisko schodzący bas zajmując minimalną ilość miejsca w pomieszczeniu. Ten wiszący subwoofer to idealne rozwiązanie dla wielu właścicieli płaskich telewizorów używających soundbarów, którym brakuje wypełnienia w niskich tonach, a nie chcą stawiać w pomieszczeniu wolnostojących subwooferów. Po zamontowaniu na ścianie subwoofer zajmuje jedyne 10,9 cm głębokości ! Jest zatem prostszą alternatywą dla kinowych subwooferów firmy Procella Audio.

Dzięki ekskluzywnemu programowi doboru barw obudowa subwoofera może być jeszcze bardziej wtopiona w otoczenie, mniej widoczna w twoim pomieszczeniu, jesteśmy w stanie dopasować kolor obudowy do dostarczonych przez Ciebie próbek farb, których używasz w pomieszczeniu. W odróżnieniu od większości subwooferów o płytkiej konstrukcji Bronze SlimSub to prawdziwy mistrz wydajności. Używając jednej sztuki subwoofera Slimsub uzyskasz świetnej jakości bas do kompaktowych systemów stereo oraz AV, drugi subwoofer na ścianie zwiększy maksymalny poziom głośności i pozwoli na integrację subwooferów Bronze SlimSub w większych systemach.

OnWall Bronze Slimsub dostarczany jest w zestawie z zewnętrznym 300-watowym wzmacniaczem RackAmp. Ten zestaw jest do siebie idealnie dopasowany, a instalacja jest dziecinnie prosta i ogranicza się do podłączenia kabli. Wzmacniacz najlepiej schować w szafce ze sprzętem lub w szafie rack, gdzie zajmie minimalną ilość miejsca dzięki wysokości 1U.

Z racji na mocno kinowy rodowód firmy Triad, Slimsub doskonale zgrywa się z zestawami kinowymi firmy Procella Audio P5, które możemy użyć zarówno jako zestawy przednie jak i efektowe.

wzmacniacz do subwoofera

Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia35 Hz – 200 Hz
20 Hz (-3dB)
Komponenty10 calowy głośnik ze wzmacniaczem zewnętrznym 300 watt
Wzmacniacz rekomendowanyw zestawie RackAmp 300
Waga8.6 kg
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość)495mm x 356mm x 109mm