DENON AVR-X3500H
PRZYSTĘPNY AMPLITUNER 7.2

7.2 kanałowy amplituner AV AVR-X3500H oferuje najwyższą jakość kina domowego dzięki Dolby Atmos i DTS: X w przystępnej cenie. To jeden z podstawowych modeli, które znajdą zastosowanie w kinach domowych z niewielkimi instalacjami Dolby Atmos lub konfiguracji 7.2. Mimo pewnych ograniczeń, amplituner jest oczywiście w pełni kompatybilny z systemami sterowania.

Mimo niewielkich wymiarów, Denon AVR-X3500H potrafi dekodować najnowsze formaty dźwięku obiektowego oraz przetworzyć najwyższe dostępne w specyfikacji HDMI 2.0b formaty video. Nie zabrakło HDCP 2.2, obsługi 4K UHD 60p z kolorem 4:4:4, HDR10, Dolby Vision, a nawet HLG i BT.2020. Musimy jedynie pamiętać aby stosować najlepsze kable HDMI. Zaawansowany procesor wideo pozwala przeskalować obraz niższej rozdzielczości z dowolnego źródła analogowego lub cyfrowego do prawdziwego 4K. Kompatybilność z HLG i Dolby Vision zapewni, że amplituner posłuży jeszcze przez długie lata.

ZAAWANSOWANE PRZETWARZANIE DŹWIĘKU

Amplituner wyposażono w cztery wydajne procesory SHARC DSP czwartej generacji, które w sumie potrafią przetworzyć 10 miliardów operacji na sekundę. Poza dźwiękiem przestrzennym, AVR-X3500H potrafi także zdekodować najnowsze formaty bezstratnych plików audio wysokiej rozdzielczości, takich jak FLAC, ALAC i WAV z częstotliwością do 24 bitów / 192 kHz. Audiofile będą zachwyceni obsługą plików DSD 2.8MHz i DSD 5.6 MHz, gdzie nie ma już żadnych kompromisów.

Procesor DSP w Denon AVR-X3500H

KONTROLA IP I SYSTEMY STEROWANIA

Amplituner AVR-X3500H został wyposażony w szereg funkcji zapewniających rozszerzone możliwości sterowania oraz kompatybilność z zewnętrznymi rozwiązaniami integracyjnymi, takimi jak Control4. Bezpośrednie połączenie może zaistnieć dzięki sterowaniu przez IP, amplituner został także wyposażony w port szeregowy RS-232C. W celu uproszczenia integracji znajdziemy także port podczerwieni z tyłu urządzenia.

Tył amplitunera Denon AVR-X3500H

DLA KOGO?

Denon AVR-X3500H to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich instalacji kina domowego, w których poczujemy namiastkę prawdziwego kina. Wzmocnienie utrzyma w ryzach małe i średnie głośniki kina domowego, i chociaż do poziomu referencyjnego raczej nie sięgniemy, to urządzenie wygeneruje wysokiej jakości dźwięk w obrębie swoich możliwości. Dodatkowym atutem jest obsługa przyszłościowych formatów wideo oraz najnowszych rozwiązań smart, takich jak Wi-Fi, Bluetooth, HEOS, a nawet Apple AirPlay 2.

Specyfikacja techniczna

Tryby SurroundDTS HD Master / DTS:X / DTS Neural:X / Dolby TrueHD / Dolby Atmos / Dolby Surround / Multichannel stereo
System korekcjiAudyssey MultEQ XT32
Wspierane formatyMP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC / WAV / DSD
Moc wyjściowa105W (8 ohm, 20 Hz – 20 kHz, 0.05% dla 2 kanałów)
Wejścia video8x HDMI
Wyjścia video3x HDMI
Wejścia audio2x Toslink, 2x Coaxial, 3x Composite
Wyjścia audio5.1 RCA
PołączeniaEthernet / Wi-Fi / Bluetooth
Wymiary (WHD)434 x 167 x 379 mm
Waga10,8 kg