PRODUKT ARCHIWALNY – WYCOFANY Z OFERTY

INTELIGENTNE LUSTRO
PORANKI JUŻ NIGDY NIE BĘDĄ TAKIE SAME

Odkryj nowy sposób na interakcję i poranną toaletę dzięki technologii Seura SMART. Jaka pogoda jest za oknem? Czy potrzebuję parasola? Jakie mam dzisiaj spotkania? Na pewno jest wiele rzeczy, nad którymi zastanawiasz się w trakcie mycia zębów. Niech Twoje lustro stanie się przedłużeniem Twojego komputera – sprawdzisz na nim kalendarz, pogodę, pocztę internetową, a nawet uruchomisz komunikator i obejrzysz film z YouTube. Seura SMART Mirror to pełnoprawny system operacyjny w Twoim lustrze, a wraz z nim nieograniczone możliwości instalacji aplikacji, oglądania treści, a także kontroli nad systemami inteligentnego domu. Przyszłość jest już dzisiaj.

PODŁĄCZ SIĘ DO CYFROWEGO ŚWIATA

Seura SMART Mirror zmienia Twoją łazienkę w spersonalizowane cyfrowe centrum dowodzenia, które pozwoli Ci w bardziej efektywny sposób rozpocząć każdy dzień. Na dwudziestu siedmiu calach możesz wyświetlić wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, w tym swój terminarz i pocztę elektroniczną. Szybki skrót wiadomości? Nie ma problemu. Steruj za pomocą dotyku lub głosu, a zanurzysz się w nowy świat, który dotąd znany był tylko z filmów Science Fiction. Rozmiar czterokrotnie większy od typowego tabletu umieszczony w lustrze to sposób na inteligentne rozpoczęcie każdego dnia. Oczywiście SMART Mirror możemy połączyć z Twoim systemem sterowania  – chcesz za pomocą lustra otworzyć bramę garażową? Nie ma problemu. Może masz ochotę zobaczyć podgląd z kamer w trakcie mycia zębów? Nic prostszego.

MOŻLIWOŚCI INSTALACJI

Seura SMART Mirror znajdzie zastosowanie głównie w łazienkach, gdzie takie inteligentne lustro pomoże przy codziennej rutynie poranka. Inteligentny ekran ma 27 cali przekątnej, natomiast same lustra mogą standardowo można zamówić o szerokości 76cm, 106 cm oraz 152 cm. Inwestor ma możliwość wyboru ramki, umieszczenia wyświetlacza oraz dopasowania luster. Instalatorzy natomiast posiadają dostęp do pełnego zestawu złącz, dzięki którym mają możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń, na przykład zestawu głośników sufitowych w łazience. Możliwość integracji z systemem sterowania pozwala kreować pełne scenariusze, w których przykładowo po wejściu do łazienki zapalane jest światło, uruchamiany SMART Mirror, a z głośników subtelnie wydobędzie się ostatnia odtwarzana lista muzyki. SMART Mirror wyposażono również w dwa wbudowane głośniki o mocy 10W każdy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby inteligentne lustro stało się częścią multiroom video i posiadało dostęp do bazy filmowej i urządzeń źródłowych w naszym domu.