Fotele do kina domowego – IBIZA

Fotel Ibiza jest idealnie skrojony do potrzeb pomieszczeń kinowych. Zaprojektowany i wykonany w oparciu o wysokiej jakości skóry, z niemieckim silnikiem pozwalającym na sprawną i płynną regulację pochylenia.

Zwykle decydując się na kino domowe bądź budowę Sali kinowej koncentrujemy się na jego formie wizualnej oraz zastosowanych rozwiązaniach sprzętowych. Pozostawiając dobór siedzisk na sam koniec. Zapominając tym samym, że przeciętny seans trwa około 2h. To czas, w którym musimy czuć się w pełni komfortowo, zaś nasze ciało musi mieć wygodne ułożenie w fotelu, aby móc skupić się w 100% na wrażeniach audio-wizualnych.

skórzane fotele kinowe

Komfort i relaks

Każdy potrzebuje relaksu po ciężkim dniu pracy czy też wysiłku. Niezależnie czy będzie to wysiłek fizyczny, czy psychiczny. Idealny do tego celu będzie wygodny fotel kinowy. Fotele do kina domowego, które zapewnią nam najbardziej komfortowy wypoczynek są jednoosobowe. O ile kanapa pozwoli na usadowienie większej ilości osób na niewielkiej powierzchni o tyle fotel jednoosobowy daje większą swobodę i komfort.

Fotel kinowy łączący w sobie cechy komfortowego i bardzo wygodnego siedziska z atrakcyjną, jak na klasę produktu ceną. Z racji na brak możliwości wykonania foteli pod dowolne wymagania klienta, z bardzo dużą paletą opcji wykończeniowych oraz dodatkowych akcesoriów – udało się stworzyć uniwersalny fotel do kina domowego o bardzo wysokiej jakości w dostępnej cenie.

wygodny fotel do sali kinowej

Idealna pozycja dla ciała

Model Ibiza jest skrojony pod najbardziej uniwersalne wymagania i oczekiwania właścicieli salek kinowych. Pozwala doskonale się zrelaksować zapadając i układając ciało w optymalnej pozycji. Silnik elektryczny wraz z precyzyjnym, niemieckiej jakości mechanizmem pozwala na rozłożenie fotela do pozycji leżącej. Płynna regulacja umożliwia znalezienie optymalnej pozycji rozłożenia fotela kinowego. Tak, aby wysokość linii wzroku czy też pochylenie kręgosłupa było najbardziej relaksujące podczas długiego seansu.

Fotel kinowy

Seria Ibiza to fotele do kina domowego typu „incliner”, czyli w odróżnieniu od typu „recliner” gdzie siedzisko zostaje w miejscu zaś oparcie opada nam do tyłu, siedzisko przesuwa się do przodu pozostawiając tył oparcia w zbliżonej pozycji (miejscu) jak przed rozłożeniem.

fotel rozkładany

Wyposażenie

Fotele kinowe do prywatnych sal kinowych Ibiza posiadają złącze USB, które wykorzystujemy do ładowania telefonów lub innych urządzeń multimedialnych. Oczywiście niezbędnym elementem jest miejsce na napój. Dodatkowym udogodnieniem jest regulowany podgłówek.

Wymiary foteli i ich wykończenie

Fotele IBIZA występują w kilku wersjach:

  • pojedynczy fotel
  • podwójny, łączony zestaw ze wspólnym podłokietnikiem
  • potrójny zestaw łączony ze wspólnymi podłokietnikami
  • poczwórny zestaw łączony ze wspólnymi podłokietnikami

Na etapie zamówienia należy podać dokładny zestaw który zamawiamy.

Wykończenie oferowane jest w wyłącznie w skórze, w 4 wersjach wykończenia.

Pojedynczy fotel do domowej sali kinowej

Zastosowanie pojedynczego fotelu daje tę korzyść w stosunku do pozostałych opcji, że możemy go dowolnie modelować w przestrzeni. Posiadając 3 niezależne fotele mamy możliwość rozstawiania ich, przesuwania bądź też zestawiania obok siebie. Każdy z widzów będzie dysponował 2 podłokietnikami, na obie ręce. W przypadku zestawów łączonych, zawsze podłokietnik pomiędzy 2 fotelami jest wspólny. Należy pamiętać, że stosując np. 3 fotele pojedyncze zawsze zajmą one więcej miejsca niż 3 fotele łączone (odchodzą nam 2 podłokietniki po 15 cm).

Zestaw podwójny

Popularny zestaw do zastosowania w I rzędzie małych salek kinowych. Zwykle zarezerwowany dla Pana i Pani domu. Z racji na niewielkie rozmiary znajdzie swoje zastosowanie w wielu salkach i pomieszczeniach.

Zestaw 3 foteli kinowych.

Zdecydowanie najpopularniejszy wariant foteli do pokoju kinowego. Najczęściej sala kinowa w domu posiada 2 rzędy foteli po 3 miejsca siedzące.

4 fotele w rzędzie

Układ znajduje swoje zastosowanie zwykle w średniej wielkości pomieszczeniach.

Przeznaczenie i cena

Elektrycznie rozkładany fotel kinowy IBIZA może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko w instalacjach systemów kina domowego, pokojach kinowych, czy też domowych salach kinowych. Jakość wykonania i komfort docenią miłośnicy muzyki, wstawiając fotel do swojego ukochanego pomieszczenia. Możemy w nim czytać książki, relaksując się przy czytaniu gazety czy też wypoczywając wieczorem przy kominku. Możliwości zastosowania IBIZY jest nieskończenie wiele. Musimy jedynie uwzględnić jego zasilanie, niezbędne do elektrycznego rozłożenia fotela oraz miejsce, niezbędne do jego instalacji.

Cena pojedynczego fotela wynosi: 15 522,6 zł brutto / 12 620 zł netto
Cena zestawu potrójnego wynosi: 36 852 zł brutto /  29 961 zł netto

*Ceny orientacyjne. Ze względu na wysoką dynamikę zmian w gospodarce mają charakter informacyjny.