Wydajny subwoofer do montażu w suficie

Subwoofer w suficie pozwoli Ci na osiągnięcie świetnych efektów od razu po wyjęciu z pudełka w prawie każdym pomieszczeniu. Ponieważ ten głośnik niskotonowy już wcześniej był używany przez klientów prawie wyłącznie jako subwoofer do sufitu (sufitowy), producent zmienił jego nazwę z InWall (do zabudowy ściennej) na InCeiling (do zabudowy sufitowej). Maskownica w rozmiarze G jest dokładnie taka sama, jak maskownice do wielu innych głośników do zabudowy ściennej marki Triad, dzięki czemu można osiągnąć czysty i spójny wygląd wszystkich zabudowanych głośników. Istnieje również możliwość, aby subwoofer na suficie był wyprodukowany w dowolnym kolorze idealnie dopasowanym do próbek farby dostarczonych przez klienta.

Siła napędowa subwooferów Triad została znacznie ulepszona. W zupełnie nowej linii subwooferów zachowano ten sam doskonały 10-calowy przetwornik niskotonowy o dużym skoku membrany, ale producent zastosował zupełnie nowy wzmacniacz RackAmp 300, który dostarcza więcej mocy niż jego poprzednik, dzięki czemu można osiągnąć większe natężenia i zapas mocy niż poprzednio. Nowy wzmacniacz jest idealnie dopasowany do nowej serii subwooferów.

W systemach kina domowego można użyć większą ilość subwooferów InCeiling, co zapewni bardziej równomierne rozchodzenie się basu w pomieszczeniu oraz możliwość nagłośnienia większych pomieszczeń. W jednej z instalacji wykonanej na subwooferach InCeiling Bronze 10 klient posiada aż szesnaście sztuk tego subwoofera! Dzięki łatwości instalacji pojedynczy subwoofer Bronze 10 może być zainstalowany w suficie twojej sypialni, pokoju gościnnego, salonu lub biura. Przy niskich poziomach głośności lub słuchany w tle, zainstalowany w suficie InCeiling Bronze 10 doda wypełnienia i ociepli brzmienie, a przy odsłuchach z wyższym poziomem głośności doda dynamiki i potęgi.

Niniejszy subwoofer doskonale sprawdza się w instalacjach z zestawem kina domowego złożonego na bazie kolumn Procella Audio P5 oraz P5V. Najlepiej w konfiguracji 2 subwooferów zainstalowanych w suficie podwieszonym.

Wzmacniacz Triad RackAmp 300 dedykowany do napędzania subwooferów Triad.

Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia20 Hz – 200 Hz
20 Hz (-3dB)
Komponenty10 calowy głośnik o dużym skoku membrany ze wzmacniaczem zewnętrznym 300 watt
Wzmacniacz rekomendowanyw zestawie RackAmp 300
Waga7.7 kg
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość)343mm x 343mm x 229mm