LOEWE BILD 5.65 OLED
PRZYSTĘPNE 65 CALI OD LOEWE

Telewizory linii bild 5 OLED oferują niesamowitą technologię wyświetlania dzięki najnowszym panelom organicznym. Oferują doskonałą głębię kolorów i absolutną czerń w minimalistycznej obudowie. Te cechy linii 5 odróżniają je od innych telewizorów – to prawdziwy OLED hi end. Elementem szczególnym jest „oko Loewe”, które stanowi rozpoznawalną na całym cechę charakterystyczną dla niemieckiego producenta. Dzięki specjalnym algorytmom skalowania, odbiorniki tej marki słyną z soczystego, naturalnego obrazu nie tylko z najlepszej jakości źródeł UHD, ale także ze zwykłej telewizji naziemnej. Niespotykana modularność umożliwia podłączenie opcjonalnego soundbara o mocy muzycznej 80W. Od razu po wyjęcia z pudełka wiemy, że mamy do czynienia z produktem z półki premium. Podstawa jest znacznie cięższa i sztywna niż u innych producentów, a po wzięciu pilota do ręki od razu wiemy, że Loewe za priorytet uznaje najbardziej ekskluzywne materiały i wykończenie.

Loewe bild 5.65 na ścianie

5 MILIMETRÓW GRUBOŚCI I NAJCIEŃSZE RAMKI

Zastosowanie technologii OLED pozwoliło w modelu bild 5.65 OLED na użycie najcieńszych możliwych ramek. Purystyczny, klasyczny monitor będzie doskonale widoczny jako centralny element wystroju salnu. Po dodaniu Loewe bild 5 klang, monitor zmienia się w pełny telewizor z soundbarem o mocy muzycznej 80W! Opcjonalny soundbar zmienia się w głośnik centralny, jeżeli zostanie użyty w systemie kina Loewe.

Loewe bild 5.55 OLED modularność

Loewe bild 5.65 OLED w połączeniu z Loewe bild 5 klang oraz systemem Loewe klang 5 jest idealnym rozwiązaniem kina domowego bez przewodów. Całe doświadczenie to wygląd, dźwięk, ale przede wszystkim jakość obrazu. Ze wsparciem dla Dolby Vision, HDR10, i HLG w telewizji naziemnej, nie ma obecnie formatu wideo, któremu bild 5 nie byłby w stanie podołać. Dzięki temu, że kąt widzenia jest tak szeroki, nie tracimy na jakości kolorów patrząc na ekran z boku. A jeśli o kolorze mowa – obłędnie nasycone barwy to dla bild 5.65 OLED żaden problem. Nasycenie kinowej przestrzeni DCI-P3 wynosi aż 98%! Soczyste neony, pomarańczowa lawa, obłędnie zielony lakier samochodów wyścigowych – wystarczy zobaczyć je raz, żeby zakochać się w nich już na zawsze.  Do podłączenia sygnałów HDR warto zaopatrzyć się w najlepsze kable HDMI wykonane w technologii światłowodowej, ponieważ posiadają one najwyższą przepustowość.

ELEGANCJA ZDEFINIOWANA NA NOWO

„Jesteśmy jednym z pierwszych producentów telewizorów, którzy sięgnęli po naturalne materiały w erze cyfrowej. Na przykład po dąb.”
Bodo Sperlein

Loewe nie od dziś słynie z produktów segmentu premium. Ręcznie montowane i indywidualnie testowane w niemieckiej fabryce w Kronach nie zostawiają żadnych złudzeń – produkty Loewe to najwyższa półka w świecie elektroniki. Każdy egzemplarz jest precyzyjnie spasowany i testowany tak, że klient po otwarciu pudełka od razu widzi, że obcuje z najbardziej ekskluzywnymi telewizorami na świecie. Najlepsze materiały, najlepsze technologie, niemiecka solidność – wszystko to oferuje telewizor Loewe bild 5.65 OLED.

W przypadku telewizorów klasy Loewe Bild warto zadbać o system sterowania typu Control4, który znacząco podnosi komfort korzystania z systemów domowej rozrywki. Wysokiej klasy telewizor o pięknym wzornictwie może być ozdobą każdego systemu kina domowego.

NOWOCZESNY SYSTEM OPERACYJNY LOEWE OS

Producent doskonale rozumie, że przejrzysty interfejs użytkownika jest przyjemny w obsłudze. Wybór kanałów TV,nagrań, aplikacji lub treści z zewnętrznych źródeł może być łatwo dokonywany z poziomu ekranu startowego. TIDAL daje dostęp do ponad 40 milionów utworów muzycznych. Filmy i seriale są dostępne za pośrednictwem Amazon Video, zaś YouTube umożliwia korzystanie z zasobów filmów internetowych. Zmiana programu, rozpoczęcie nagrywania lub wybórulubionego filmy przy pomocy przewodnika po programach, przywołanie informacji o bieżącym programie – te funkcje dostępne są także z poziomu smartfonu lub tabletu, dzięki aplikacji Loewe.

Nie zawsze masz czas, aby obejrzeć swój ulubiony serial lub program kulinarny w telewizji? Nic straconego, W Loewe bild 5 zintegrowano nagrywarkę z dyskiem o pojemności aż jednego terabajta. Nie musisz nawet być w domu, aby nagrać program, który właśnie Cię omija. Po prostu skorzystaj z aplikacji Loewe na swoim smartfonie i odtwórz zapisaną treść już po powrocie do domu.

LOEWE MOBILE RECORDING – JUŻ NIGDY NIE PRZEGAPISZ ULUBIONEGO PROGRAMU

Utknąłeś w korku, spotkanie w mieście przedłuża się w nieskończoność? Skorzystaj z aplikacji Loewe, aby zdalnie włączyć nagrywanie telewizji na wbudowany dysk twardy o pojemności 1000GB. Równie bezproblemowo ustawisz nagrywanie w dowolnym czasie jutro, a nawet za tydzień – przejrzysty interfejs sprawi, że wybór czasu nagrywania audycji będzie łatwy i błyskawiczny. Gdy wreszcie usiądziesz przed telewizorem, zobaczysz jak zwykle olśniewającą jakość obrazu, do której przyzwyczaił Cię telewizor Loewe.

LOEWE MULTI RECORDING – NAGRYWANIE KILKU PROGRAMÓW NARAZ

Na pewno wiele razy zdarzyło się, że w telewizji dwa interesujące wydarzenia odbywały się naraz. Rozpoczęcie zawodów sportowych na jednym kanale, ulubiony program kulinarny na drugim – jak to pogodzić? W odpowiedzi na takie dylematy przychodzi Loewe z funkcją Multi Recording. To jeszcze nie koniec – oba programy możesz nagrywać w tym samym czasie, a jednocześnie oglądać trzeci! Niesamowite, prawda? To prawdziwy przełom w „walce o pilota”, bo każdy nagrany program można obejrzeć w dowolnym czasie w przyszłości…

NAGRYWANIE NA USB

Wbudowana pamięć 1000Gb to dla Ciebie za mało? Może masz ochotę nagrać ulubione programy na przenośny dysk twardy i zabrać go ze sobą na wakacje? Z telewizorem Loewe bild 5 to nie problem, bo każdy materiał możesz archiwizować na zewnętrznym urządzeniu. I zrobić z nim cokolwiek zechcesz – zapisać na komputerze, odtworzyć w innym telewizorze, podpiąć do laptopa czy umieścić we własnym, prywatnym archiwum.

INTERNETOWE RADIO WBUDOWANE W TELEWIZOR

Wystarczą dwa wciśnięcia przycisku, aby przenieść się do wyszukiwarki artystów i stacji radiowych. Wpisz nazwę swojego ulubionego wykonawcy, a w rezultacie zobaczysz listę wszystkich stacji, które aktualnie nadają jego nagrania. Możesz także wybrać te, które odtwarzają go najczęściej, przeglądać stacje radiowe po gatunkach, a potem dodać je do ulubionych, które będą widoczne na ekranie głównym.

Radio internetowe w telewizorze Loewe

ODTWARZANIE MUZYKI PRZEZ BLUETOOTH

Po prostu podłącz swój smartfon, tablet lub komputer za pomocą Bluetooth. Odtwarzaj muzykę szybko, wygodnie i bezproblemowo. Wystarczy, że sparujesz urządzenie z telewizorem i możesz przesyłać na niego muzykę ze swojego urządzenia, a także z lokalnych zasobów sieciowych za pomocą telefonu. Nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja, a telewizor będzie zawsze gotowy, aby odebrać muzykę przez Bluetooth.

LOEWE MULTIROOM STREAMING – PRZESYŁANIE OBRAZU NA INNY TELEWIZOR

Dziel się telewizją i radiem ze swoimi pozostałymi telewizorami Loewe w domu. Nie musisz posiadać kilku tunerów DVB-T lub odbiorników radiowych, po prostu prześlij zawartość jednego telewizora na drugi. A nawet trzeci. Ta unikalna funkcjonalność oszczędzi Ci kłopotu związanego z instalacją i konfiguracją dodatkowych tunerów telewizji satelitarnej i kablowej.

Telewizor Loewe w pokoju

LOEWE INSTANT CHANNEL ZAPPING – NATYCHMIASTOWA ZMIANA KANAŁÓW

Najszybsza zmiana kanałów, jaką tylko możesz sobie wyobrazić. Dzięki unikalnej technologii zapisującej pozostałe kanały w pamięci podręcznej, przełączenie na inny kanał to tylko kwestia chwili. Zapomnij o czarnym ekranie wyświetlanym przez długie sekundy, zanim pojawi się obraz. Nie ma nic bardziej denerwującego, niż czasochłonne przełączanie między programami – inżynierowie Loewe znaleźli na to sposób.

LOEWE SMART TV2MOVE – PRZESYŁANIE OBRAZU NA SMARTFON I TABLET

Oglądaj telewizję i nagrania na smartfonie lub tablecie. Tak po prostu – beż żadnych dodatkowych licencji, rejestrowania się w dodatkowych aplikacjach i konfiguracji. Uruchom aplikację Loewe, wybierz interesujący Cię program i odtwarzaj go na swoim urządzeniu przenośnym.

OBRAZ JAK Z BAJKI

Technologia OLED zastosowana w Loewe bild 5.65 wykorzystuje samopodświetlające się piksele organiczne, czego efektem jest spektakularna jakość obrazu. W przeciwieństwie do LCD, ekran OLED nie wymaga podświetlenia. Wyłączenie pikseli generuje intensywną i całkowitą czerń. Czas reakcji wynosi mniej niż mikrosekundę – od oślepiającego światła do najciemniejszych cieni. Wisienką na torcie jest obsługa Dolby Vision, która wynosi obraz na zupełnie nowy poziom głębi o szerokim zakresie dynamiki (High Dynamic Range). Dopełnieniem jest szeroka paleta barw, która w połączeniu z HDR pozwala osiągnąć ekstremalnie realistyczną reprodukcję rzeczywistości. Użytkownicy mogą być pewni, że obraz będzie oszałamiający od razu po wyjęciu z pudełka, gdyż Loewe przykłada bardzo dużą wagę do tego, żeby nawet w trybie fabrycznym odwzorowanie barw i jasności było możliwie zbliżone do standardów kinowych. To w końcu najlepszy telewizor Loewe, dzięki czemu mamy pewność, że obrazy na ekranie wyglądają naturalnie i dokładnie tak, jak chcieli tego producenci filmów, jak na OLED hi end przystało.

WYJĄTKOWY DŹWIĘK

Telewizor Loewe bild 5.65 OLED, dzięki swojej modularnej obudowie, umożliwia zamontowanie dedykowanego soundbara o mocy aż 80W. To wystarczająco dużo, żeby zastąpić niejedno kino domowe! Dostępny jest kolorach Piano Black i Silver Oak. Koncepcja głośników pasywnych zakłada po każdej stronie 2 głośniki średnio-wysokotonowe, a także po jednej membranie pasywnej. To oryginalne rozwiązanie gwarantuje czysty, mocny dźwięk, bez żadnych kompromisów.

BEZPRZEWODOWE KINO DOMOWE LOEWE

Zintegrowany procesor dźwięku 5.1 z Dolby i DTS pozwala wykorzystać wszystkie zalety zintegrowanego kina domowego Loewe, a głośnik TV jest głośnikiem centralnym. W tym wypadku idealnym wyborem będą zewnętrzne głośniki Loewe klang 5. Telewizory Loewe wyposażone w Digital Audiolink pozwalają na tworzenie zintegrowanego, bezprzewodowego systemu, w którym klang 5 jest wykrywany i podłączany automatycznie po naciśnięciu przycisku. Od strony technicznej głośniki idealnie współpracują z Loewe bild 5 OLED, który pełni rolę głośnika centralnego. Głośniki można swobodnie rozlokować w pomieszczeniu, aby zoptymalizować doświadczenie dźwięku i uwzględnić różne rozwiązania przestrzenne. Niezależnie od tego, czy zamontowano je na uchwycie ściennym, umieszczono w rogu, czy są postawiono wolno, zapewniają tę samą, doskonałą jakość dźwięku. To prawdziwa rewolucja – bezprzewodowe kino domowe w oparciu o procesor Dolby, do tego powalające jakością dźwięku.

Loewe bild 5.55 OLED z zestawem Loewe klang 5

MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI I MONTAŻU

Loewe bild 5.65 OLED posiada wyjątkowe opcje montażu i konfiguracji, w tym dwa rodzaje stojaków podłogowych – z eleganckiego drewna lub aluminium. Do wyboru czeka ponad 40 możliwych kombinacji! Dostępne są między innymi:

  • Soundbar Loewe bild 5 klang– kolory Piano Black i Silver Oak
  • Lowe FS65 – podstawa podłogowa z drewna dla bild 5 (tylko w połączeniu z bild 5 klang soundbar) w kolorach Silver Oak i Black Oak
  • Loewe TS Plate – podstawa stołowa (w zestawie w wersji SET)
  • Loewe WM – uchwyt ścienny

Możliwość doboru akcesoriów i podstaw daje pełne spektrum możliwości. W zależności od wnętrza, Loewe bild 5.55 OLED może stanowić centralny, elegancki punkt salonu na drewnianej podstawie. Może służyć za głośnik centralny w zestawie z Loewe klang 5. Może wisieć subtelnie na ścianie, gdzie nie będzie rzucał się w oczy. Twój Loewe, Twój wybór.

DLA KOGO?

Seria Loewe bild 5 to wyjątkowe telewizory dla osób poszukujących wyjątkowej jakości i wzornictwa. Bild 5.65 OLED to prawdziwy OLED hi end. Wyróżnia go niesamowita otoczka wyrafinowanego wykończenia, eleganckiej obudowy i niesamowicie rozbudowanego systemu operacyjnego Loewe OS. Przyjemność obcowania z bild 5.65 OLED to znacznie więcej, niż tylko włączanie telewizora. Niebanalna forma, możliwości rozbudowy, funkcja w bezprzewodowym kinie domowym – to dopiero początek. Z najszybszym na rynku zmienianiem kanałów, możliwością nagrywania do trzech programów naraz, rozbudowanymi funkcjami multiroom, jego codzienna obsługa jest czystą przyjemnością. Telewizor robi dokładnie to, czego od niego oczekujemy – bez żadnego wysiłku, bez przedzierania się przez dziesiątki opcji, bez jakichkolwiek anomalii. Prosty, przejrzysty i intuicyjny interfejs sprawiają, że każde sięgnięcie po pilota wywołuje uśmiech na twarzy posiadacza, który nie znika aż do końca seansu.

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość4K UltraHD (3840×2160)
Technologia wyświetlaniaOLED
Przekątna65 cali
Szczytowa jasność HDR750 cd/m2
Obsługiwane formaty HDRHDR10 / HLG / Dolby Vision
PołączeniaEthernet / Wi-Fi / Bluetooth
Wymiary1453mm x 865mm x 56mm
Waga25.7 kg