REFERENCYJNY TELEWIZOR OLED
LOEWE BILD 9.65

Loewe bild 9.65 to nie tylko cudowny obraz, ale i styl. Podobnie jak inne telewizory z najwyższej półki, ta seria niemieckiego producenta korzysta z paneli w nowoczesnej technologii OLED, zapewniającej niezrównaną czerń i niesamowite nasycenie barw. Jednak seria bild 9 wyróżnia się nie tylko obłędnym obrazem, ale także unikalnym wzornictwem. Charakterystyczna rama wykonana jest ze stali, a niezależnie od opcji montażowej – ściennej, podłogowej czy meblowej – proces technologiczny uwzględnia precyzyjną, laserową obróbkę metalu. Po niej następuje ręczne gięcie, szlifowanie i polerowanie. Na koniec powierzchnia jest w temperaturze ponad 200 stopni Celsjusza wykańczana i malowana proszkowo na złoty lub grafitowy kolor. Wszystko po to, aby posiadacz najnowszego Loewe bild 9 mógł, nie bez powodu, czuć się wyjątkowo. Efekt emanuje prezencją i lekkością, dzięki czemu telewizor nie tylko zachwyca obrazem i dźwiękiem, ale także stanowi elegancki element wystroju w nowoczesnym pomieszczeniu.

FASCYNUJĄCY. INNY.

Telewizor OLED Loewe bild 9.65 w salonie

Inspirowany stylami Art Deco oraz Bauhaus, telewizor Loewe Bild 9.65 mierzy jedynie 7 mm grubości. Futurystyczny wyświetlacz kontrastuje z ciepłym, złotym odcieniem ramy, tworząc niepowtarzalny klimat. To dzieło sztuki użytkowej nie tylko zachwyca wyglądem, ale także jakością wyświetlanego obrazu. Technologia OLED pozwala osiągnąć niespotykaną czerń – kiedy piksele tworzące obraz wyłączają się, efekt jest natychmiastowy i namacalny. Loewe bild 9 to także dźwięk z o mocy 120W ze zintegrowanego soundbara. Nie jest to jednak typowy soundbar przytwierdzony do spodu urządzenia.  W przypadku Loewe mamy do czynienia z wysokiej mocy urządzeniem zawierającym aż sześć membran. Gdy włączamy telewizor, specjalny wewnętrzny mechanizm przesuwa ekran ku górze ukazując jednocześnie wbudowany zestaw głośników. Podczas wyłączania panel przesuwa się na dół zakrywając jednocześnie wbudowany soundbar. To jeszcze nie wszystko – możesz przesłać muzykę z telefonu poprzez Bluetooth bezpośrednio do telewizora. A także podłączyć do niego bezprzewodowe słuchawki i całkowicie odciąć się od dźwięków otoczenia.

MAGICZNY SOUNDBAR

Loewe bild 9 - zintegrowany soundbar

Wzornictwo Loewe pokazuje, że nawet wbudowany zestaw głośników można stworzyć na nowo i nadać im formę, która będzie zachwycać przy każdym włączeniu i wyłączeniu telewizora. Ten efekt magii jest charakterystyczny dla telewizorów Loewe i wywołuje uśmiech na twarzy właściciela za każdym razem, gdy widzi jego działanie. Zdumienie gości widzących ten mechanizm jest niemal pewne. Wygląd to jednak nie wszystko, bo także jego brzmienie jest fantastyczne jak w żadnym innym płaskim telewizorze. Moc 120W w Loewe bild 9.65 jest na tyle duża, że bez problemu wypełni praktycznie każde pomieszczenie w domu.

Mechanizm ukrywania Soundbara w telewizorze Loewe

Mechanizm ukrywania Soundbara w telewizorze Loewe

NOWOCZESNY SYSTEM OPERACYJNY LOEWE OS

Producent doskonale rozumie, że przejrzysty interfejs użytkownika jest przyjemny w obsłudze. Wybór kanałów TV,nagrań, aplikacji lub treści z zewnętrznych źródeł może być łatwo dokonywany z poziomu ekranu startowego. TIDAL daje dostęp do ponad 40 milionów utworów muzycznych. Filmy i seriale są dostępne za pośrednictwem Amazon Video, zaś YouTube umożliwia korzystanie z zasobów filmów internetowych. Zmiana programu, rozpoczęcie nagrywania lub wybór ulubionego filmy przy pomocy przewodnika po programach, przywołanie informacji o bieżącym programie – te funkcje dostępne są także z poziomu smartfonu lub tabletu, dzięki aplikacji Loewe.

Nie zawsze masz czas, aby obejrzeć swój ulubiony serial lub program kulinarny w telewizji? Nic straconego, W Loewe bild 9 zintegrowano nagrywarkę z dyskiem o pojemności aż jednego terabajta. Nie musisz nawet być w domu, aby nagrać program, który właśnie Cię omija. Po prostu skorzystaj z aplikacji Loewe na swoim smartfonie i odtwórz zapisaną treść już po powrocie do domu.

LOEWE MOBILE RECORDING – JUŻ NIGDY NIE PRZEGAPISZ ULUBIONEGO PROGRAMU

Utknąłeś w korku, spotkanie w mieście przedłuża się w nieskończoność? Skorzystaj z aplikacji Loewe, aby zdalnie włączyć nagrywanie telewizji na wbudowany dysk twardy o pojemności 1000GB. Równie bezproblemowo ustawisz nagrywanie w dowolnym czasie jutro, a nawet za tydzień – przejrzysty interfejs sprawi, że wybór czasu nagrywania audycji będzie łatwy i błyskawiczny. Gdy wreszcie usiądziesz przed telewizorem, zobaczysz jak zwykle olśniewającą jakość obrazu, do której przyzwyczaił Cię telewizor Loewe.

LOEWE MULTI RECORDING – NAGRYWANIE KILKU PROGRAMÓW NARAZ

Na pewno wiele razy zdarzyło się, że w telewizji dwa interesujące wydarzenia odbywały się naraz. Rozpoczęcie zawodów sportowych na jednym kanale, ulubiony program kulinarny na drugim – jak to pogodzić? W odpowiedzi na takie dylematy przychodzi Loewe z funkcją Multi Recording. To jeszcze nie koniec – oba programy możesz nagrywać w tym samym czasie, a jednocześnie oglądać trzeci! Niesamowite, prawda? To prawdziwy przełom w „walce o pilota”, bo każdy nagrany program można obejrzeć w dowolnym czasie w przyszłości…

NAGRYWANIE NA USB

Wbudowana pamięć 1000Gb to dla Ciebie za mało? Może masz ochotę nagrać ulubione programy na przenośny dysk twardy i zabrać go ze sobą na wakacje? Z telewizorem Loewe bild 9 to nie problem, bo każdy materiał możesz archiwizować na zewnętrznym urządzeniu. I zrobić z nim cokolwiek zechcesz – zapisać na komputerze, odtworzyć w innym telewizorze, podpiąć do laptopa czy umieścić we własnym, prywatnym archiwum. Wygoda i komfort, a do tego uniwersalność. Możesz zawsze zabrać nagranie ze sobą do sali kinowej z projektorem.

INTERNETOWE RADIO WBUDOWANE W TELEWIZOR

Wystarczą dwa wciśnięcia przycisku, aby przenieść się do wyszukiwarki artystów i stacji radiowych. Wpisz nazwę swojego ulubionego wykonawcy, a w rezultacie zobaczysz listę wszystkich stacji, które aktualnie nadają jego nagrania. Możesz także wybrać te, które odtwarzają go najczęściej, przeglądać stacje radiowe po gatunkach, a potem dodać je do ulubionych, które będą widoczne na ekranie głównym.

Radio internetowe w telewizorze Loewe

ODTWARZANIE MUZYKI PRZEZ BLUETOOTH

Po prostu podłącz swój smartfon, tablet lub komputer za pomocą Bluetooth. Odtwarzaj muzykę szybko, wygodnie i bezproblemowo. Wystarczy, że sparujesz urządzenie z telewizorem i możesz przesyłać na niego muzykę ze swojego urządzenia, a także z lokalnych zasobów sieciowych za pomocą telefonu. Nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja, a telewizor będzie zawsze gotowy, aby odebrać muzykę przez Bluetooth.

LOEWE MULTIROOM STREAMING – PRZESYŁANIE OBRAZU NA INNY TELEWIZOR

Dziel się telewizją i radiem ze swoimi pozostałymi telewizorami Loewe w domu. Nie musisz posiadać kilku tunerów DVB-T lub odbiorników radiowych, po prostu prześlij zawartość jednego telewizora na drugi. A nawet trzeci. Ta unikalna funkcjonalność oszczędzi Ci kłopotu związanego z instalacją i konfiguracją dodatkowych tunerów telewizji satelitarnej i kablowej.

Telewizor Loewe w pokoju

LOEWE INSTANT CHANNEL ZAPPING – NATYCHMIASTOWA ZMIANA KANAŁÓW

Najszybsza zmiana kanałów, jaką tylko możesz sobie wyobrazić. Dzięki unikalnej technologii zapisującej pozostałe kanały w pamięci podręcznej, przełączenie na inny kanał to tylko kwestia chwili. Zapomnij o czarnym ekranie wyświetlanym przez długie sekundy, zanim pojawi się obraz. Nie ma nic bardziej denerwującego, niż czasochłonne przełączanie między programami – inżynierowie Loewe znaleźli na to sposób.

LOEWE SMART TV2MOVE – PRZESYŁANIE OBRAZU NA SMARTFON I TABLET

Oglądaj telewizję i nagrania na smartfonie lub tablecie. Tak po prostu – beż żadnych dodatkowych licencji, rejestrowania się w dodatkowych aplikacjach i konfiguracji. Uruchom aplikację Loewe, wybierz interesujący Cię program i odtwarzaj go na swoim urządzeniu przenośnym.

OBRAZ JAK ŻYWY

Technologia OLED zastosowana w Loewe bild 9.65 wykorzystuje samopodświetlające się piksele organiczne, czego efektem jest spektakularna jakość obrazu. W przeciwieństwie do LCD, ekran OLED nie wymaga podświetlenia. Wyłączenie pikseli generuje intensywną i całkowitą czerń. Czas reakcji wynosi mniej niż mikrosekundę – od oślepiającego światła do najciemniejszych cieni. Wisienką na torcie jest obsługa Dolby Vision, która wynosi obraz na zupełnie nowy poziom głębi o szerokim zakresie dynamiki (High Dynamic Range). Dopełnieniem jest szeroka paleta barw, która w połączeniu z HDR pozwala osiągnąć ekstremalnie realistyczną reprodukcję rzeczywistości. Użytkownicy mogą być pewni, że obraz będzie oszałamiający od razu po wyjęciu z pudełka, gdyż Loewe przykłada bardzo dużą wagę do tego, żeby nawet w trybie fabrycznym odwzorowanie barw i jasności było możliwie zbliżone do standardów kinowych. To w końcu referencyjny telewizor Loewe, dzięki czemu mamy pewność, że obrazy na ekranie wyglądają naturalnie i dokładnie tak, jak chcieli tego producenci filmów.

Loewe bild 9.65 w salonie

WYJĄTKOWY DŹWIĘK

Telewizor Loewe bild 9.65 dostępny jest ze zintegrowanym soundbarem stereo nowej generacji. Jest to skierowany ku przodowi głośnik typu zamkniętego zbudowany z driverów o łącznej mocy muzycznej 120W. Niskie częstotliwości zostały odpowiednio mocno podbite poprzez zastosowanie czterech membran typu ‘racetrack’ ABRs (Auxiliary Bass Radiators). Dzięki temu uzyskany dźwięk jest bogaty, szczegółowy i doskonale wypełniający przestrzeń. Żaden inny płaski telewizor nigdy nie brzmiał tak fantastycznie. Głośnik jest zintegrowany w specjalnej obudowie redukującej wibracje. Jego przód pokryty jest specjalną maskownicą z materiału dźwiękoprzepuszczalnego w kolorze grafitowym.

Zestaw Loewe Bild 9 i Klang 9

BEZPRZEWODOWE KINO DOMOWE LOEWE

Zintegrowany procesor dźwięku 5.1 z Dolby i DTS pozwala wykorzystać wszystkie zalety zintegrowanego kina domowego Loewe, a głośnik TV jest głośnikiem centralnym. W tym wypadku idealnym wyborem będą zewnętrzne głośniki Loewe klang 9. Telewizory Loewe wyposażone w Digital Audiolink pozwalają na tworzenie zintegrowanego, bezprzewodowego systemu, w którym klang 9 jest wykrywany i podłączany automatycznie po naciśnięciu przycisku. Od strony technicznej głośniki idealnie współpracują z Loewe bild 9, który pełni rolę głośnika centralnego. Głośniki można swobodnie rozlokować w pomieszczeniu, aby zoptymalizować doświadczenie dźwięku i uwzględnić różne rozwiązania przestrzenne. Niezależnie od tego, czy zamontowano je na uchwycie ściennym, umieszczono w rogu, czy są postawiono wolno, zapewniają tę samą, doskonałą jakość dźwięku. To prawdziwa rewolucja – bezprzewodowe kino domowe w oparciu o procesor Dolby, do tego powalające jakością dźwięku.

Loewe Bild 9 w zestawie z Loewe Klang 9

NIESZABLONOWY MONTAŻ

Telewizory Loewe bild to nie tylko wybitna jakość obrazu. Wszystkie modele tej linii są dziełami sztuki, które potrzebują odpowiedniej oprawy. Telewizor można zamontować w unikalnych formach, które same w sobie stanowią ekstremalnie elegancki element wystroju. Telewizor dostępny jest w trzech wariantach:

  • Bild 9.65 z podstawą podłogową FS 9.65 
  • Bild 9.65 z podstawą meblową TS 9.65
  • Bild 9.65 z uchwytem ściennym WM 9.65

Wszystkie opcje dostępne ramy dostępne są w kolorach grafitowym i Amber Gold, które również zostały zaprojektowane przez Bodo Sperleina. Najwyższej jakości wykończenie powierzchni w kolorze Amber Gold lub grafitowym prezentuje się nowocześnie i wyrafinowanie razem tworząc ciepłe i domowe odczucia. Stalowa rama jest gięta, szlifowana i  polerowana ręcznie. Referencyjny telewizor Loewe bild 9 – przyciągający wzrok obiekt, niezależnie od tego, czy umieszczono go na podstawie podłogowej, meblowej czy uchwycie ściennym.

DLA KOGO?

Seria Loewe bild 9 to wyjątkowe telewizory dla osób poszukujących wyjątkowej jakości i wzornictwa. Bild 9.65 to jej najwyższy przedstawiciel, telewizor referencyjny, który jest obecnie najbardziej dopracowanym i najwyżej pozycjonowanym urządzeniem w niemal stuletniej historii firmy. To coś więcej niż tylko “piękny telewizor” – to najpiękniejszy i najbardziej luksusowy odbiornik, jaki aktualnie można kupić. Będzie doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które nie lubią kompromisów w kwestii wydajności, a jednocześnie oczekują od tej klasy urządzeń piękna i elegancji. Loewe bild 9.65 to także cały zestaw funkcji unikalnych dla telewizorów Loewe, z których słynie producent, takich jak Multiroom streaming, przesyłanie muzyki bezpośrednio na telewizor, wbudowane radio internetowe czy możliwość odbierania obrazu z telewizora na tablecie i smartfonie.

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość4K UltraHD (3840×2160)
Technologia wyświetlaniaOLED
Przekątna65 cali
Szczytowa jasność HDR800 cd/m2
Obsługiwane formaty HDRHDR10 / HLG / Dolby Vision
PołączeniaEthernet / Wi-Fi / Bluetooth
Wymiary1452mm x 837mm x 52mm
Waga25.2 kg