Montaż w ścianie

Głośniki wewnątrz ściany TruAudio GPW to jedna z najciekawszych propozycji dla osób szukających dyskretnego dźwięku wysokiej jakości. Ten dwudrożny, biały głośnik został zaprojektowany po to, aby dostarczać wysokiej jakości dźwięk w niemal niewidocznej postaci, a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie. Specjalnie selekcjonowane zwrotnice, beztlenowe prądnice, ceramiczne oporniki, audiofilskie kondensatory – producent zadbał o to, żeby dźwięk dochodzący do naszych uszu brzmiał dokładnie tak, jak na to zasługuje. Białe, polipropylenowe przetworniki posiadają wysoki współczynnik tłumienia, dzięki czemu mogą w płynny sposób przejść w wysokie częstotliwości, bez zbędnego promieniowania. Głośniki GPW-6 i GPW-8 mają dwie kopułki o różnej dyspersji – jedną prostą, klasyczną, natomiast drugą o możliwości przesunięcia w zakresie 22 stopni. Daje to firmom instalacyjnym elastyczność w kreowaniu sceny dźwiękowej i możliwość wypełnienia dźwiękiem każdego pomieszczenia.

Seria GPW charakteryzuje się opatentowaną maskownicą o grubości zaledwie dwóch milimetrów, która nie posiada żadnych ramek. Gdy głośnik jest nią przykryty, nie widać go w żaden sposób – staje się całkowicie transparentny w pomieszczeniu.

Modele z serii GPW

Głośniki wewnątrz ściany TruAudio GPW-6 oraz GPW-8 różnią się rozmiarem głównego przetwornika – w przypadku modelu GPW-6 jest to 6.5 cala, natomiast w modelu GPW-8 średnica wynosi 8 cali. Wpływa to na moc oraz czułość takiego głośnika. Model GPW-8 jest także nieco większy.