Przesuwany panel ukrywający telewizor za obrazem

Future Automation PIC-SIDE to sprytny mechanizm zasłaniający telewizor za pomocą poruszającego się w płaszczyźnie poziomej panelu lub obrazu. Największa odmiana systemu PIC-SIDE pozwala na zasłonięcie ekranu o przekątnej aż do 65”. Obraz odsłaniający telewizor w płaszczyźnie poziomej to idealne rozwiązanie gdy ilość miejsca nad i pod ekranem nie daje nam możliwości zastosowania mechanizmu Future Automation PIC, który posiada panel przesuwany w pionie. Panel z zamontowanym obrazem może odsłaniać telewizor wyjeżdżając w lewą lub prawą stronę, zależnie od tego w jaki sposób zamontujemy mechanizm.

System zaprojektowany przez Future Automation zapewnia cichą i płynną pracę mechanizmu, co przekłada się na długowieczność oraz wysoki komfort użytkowania. Standardowo do mechanizmu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, jednak istnieje również możliwość integracji PIC-SIDE w popularnych systemach domowej automatyki, dzięki zastosowaniu złącza RS232 lub bezpotencjałowych styków.

Klasa produktu: High End
Orientacyjna cena: ok. 24 891 zł brutto (wersja PIC-SIDE1-2)
Wersja PIC-SIDE3:
28 000 zł brutto

PIC-SIDE – ruchomy obraz chowający ekran, dostępny w kilku wersjach

Mechanizm można nabyć w 3 podstawowych wersjach różniących się maksymalnym wysunięciem panelu w osi poziomej.

PICSIDE1 jest przeznaczony dla telewizorów o maksymalnej przekątnej 42”, jego maksymalnie wysunięcie wynosi 1184mm, a maksymalne obciążenie panelu wynosi 10kg.

PICSIDE2 dedykowany jest do telewizorów o przekątnej do 55”, maksymalna odległość na którą można wysunąć panel wynosi 1435mm, maksymalne obciążenie panelu nie powinno przekraczać 10kg.

PICSIDE3 jest mechanizmem przeznaczonym do zasłonięcia telewizorów o przekątnej do 65”, maksymalne wysunięcie panelu wynosi 1690mm, a jego maksymalne obciążenie wynosi 10kg.

Na indywidualne zamówienie klienta dostępny jest również system PICSIDE-BESPOKE o dostosowanej do potrzeb konkretnego klienta maksymalnej wielkości ekranu oraz maksymalnej dopuszczalnej wadze panelu.

Obraz chowający ekran – nienaruszone piękno wnętrza Twojego domu

Architekci i projektanci wnętrz tworzą coraz piękniejsze wnętrza waszych domostw. Niestety wszelka elektronika i sprzęt AV nie są idealnym kompanem dla dzieł sztuki wiszących na ścianach i zaburzają założenia „czystego” wnętrza. Future Automation PIC-SIDE to mechanizm zasłaniający telewizor za pomocą ruchomego panelu do którego może być przymocowany obraz lub dowolne dzieło sztuki o określonych w specyfikacjach mechanizmu wymiarach. Gdy nie będziesz używać telewizora, dzięki zastosowaniu PIC-SIDE ściany twojego wnętrza będą zdobić wyłącznie dzieła sztuki, a telewizor ukaże się wyłącznie gdy będziesz go potrzebował. A może chciałbyś w oryginalny sposób ukryć swoje kosztowności lub barek z ulubionymi trunkami, nie ma problemu, żeby ukryć je we wnęce za obrazem dzięki mechanizmowi PIC-SIDE. A może chciałbyś ukryć telewizor w meblu, użyj mechanizmu Future Automation PL.