Mechanizm ukrywający telewizor za obrazem przesuwanym w pionie

Mechanizm pozwalający na ukrycie telewizora za obrazem przesuwającym się w pionie. Aby ukryć telewizor w rozmiarze 32” do 60” możliwy jest wybór mechanizmu o dogodnym zakresie ruchu z gamy gotowych modeli. Obraz lub dowolna powierzchnia zamontowana na ruchomym panelu mechanizmu może odsłaniać ukryty telewizor zjeżdżając poniżej lub wjeżdżając nad jego powierzchnię, zależnie od tego w jaki sposób zamontujemy mechanizm. To genialnie prosty system, który idealnie sprawdza się jako skrytka na telewizor lub inne przedmioty.

Płynna i cicha praca mechanizmu zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz wysoką trwałość systemu.

Klasa produktu: High End
Orientacyjna cena: 8 839 zł brutto

Ukrycie telewizora za obrazem o różnych rozmiarach

Mechanizm dostępny jest w kilku wersjach różniących się maksymalnym wysunięciem oraz maksymalną dopuszczalną wagą powieszonego dzieła sztuki. Mechanizmy w wersji PIC mają maksymalną dopuszczalną wagę panelu wynosząca 10kg, a dla mechanizmów PICH waga panelu nie powinna przekroczyć 35kg.

Mechanizm PIC dostępny jest w wersjach PIC1, PIC2 i PIC3, pozwalających na maksymalne wysunięcie panelu o 560, 710, 860 mm, zależnie od wybranej wersji. Na specjalne zamówienie dostępny jest również mechanizm PIC-BESPOKE o maksymalnej wartości wychyłu indywidualnie dopasowanej do potrzeb klienta.

Mechanizm PICH również jest dostępny w 3 wersjach różniących się maksymalnym wysunięciem panelu. Modele PICH1, PICH2, PICH3 pozwalają na maksymalne wysunięcie panelu wynoszące 710 / 860 / 1010 mm, mechanizm ten również dostępny jest w wersji PICH-BESPOKE na specjalne zamówienie klienta.

Idealna skrytka za obrazem

Jeśli jesteś estetą i zależy Ci na niczym nie zakłóconym wyglądzie wnętrza Twojego salonu, to piękny obraz przykrywający telewizor będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Mechanizm Future Automation PIC pozwoli Ci cieszyć się schludnym wnętrzem, a gdy zechcesz oglądać telewizję, system przesunie obraz nad lub pod wnękę z telewizorem.

A może chciałbym ukryć inne przedmioty za wiszącym na ścianie dziełem sztuki. Skrytka za obrazem, którą możesz stworzyć dzięki mechanizmowi Future Automation PIC to świetny sposób na ukrycie elektroniki AV, barku, czy nawet sejfu !

Interesują cię inne sposoby na schowanie telewizora, mechanizm Future Automation CHR umożliwia ukrycie tv w suficie.

Telewizor za obrazem – integracja mechanizmu w systemach domowej automatyki

Posiadasz w domu system automatyki? Nie ma problemu, mechanizm Future Automation PIC pozwala na integrację w większości popularnych systemów sterowania dostępnych na rynku takich jak KNX, czy Control4! Sterowanie urządzeniem możliwe jest poprzez wykorzystanie styków bezpotencjałowych lub złącza RS232. Istnieje również możliwość nauczenia się kodów IR z dowolnego pilota. Sterowanie mechanizmem możliwe jest także za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania.

Jesteś w trakcie projektowania domu / mieszkania? System automatyki domowej pozwoli Ci na komfortowe zintegrowanie wszystkich urządzeń w twoim domu. Z systemem sterowania komfortowo obsłużysz zarówno mechanizm Future Automation PIC, telewizor jak i nagłośnienie, a wszystko z poziomu jednego uniwersalnego pilota, czy też dotykowego panelu.