Głośniki naścienne Focal Dome to oryginalne, dobrej klasy głośniki kina domowego do montażu na ścianie, które mogą być również używane jako głośniki półkowe lub głośniki do montażu pod sufitem – wszechstronność głośników Focal Dome docenią zarówno instalatorzy, przygotowujący projekty kina domowego, jak i użytkownicy, których interesują małe głośniki do montażu na ścianie o atrakcyjnym designie i świetnej jakości dźwięku. Głośniki instalacyjne Focal Dome to propozycja dla miłośników piękna dźwięku i wzornictwa, dla których sala kinowa w domu ma nie tylko zachwycać dźwiękiem, ale i olśniewać wyglądem. Głośniki Focal Dome cechują się pasmem przenoszenia 80Hz-28kHz, 4-calowym przetwornikiem nisko-średniotonowym i 1-calowym tweeterem. Nagłośnienie domu za pomocą głośników naściennych Focal Dome to czysta przyjemność z najlepszej jakości dźwięku i eleganckiego designu. Głośniki do montażu na ścianie Focal Dome idealnie wkomponują się w design, jaki reprezentuje Twoja instalacja audio-video. W skład serii Focal Dome wchodzą satelitarne głośniki naścienne Focal Dome oraz głośnik niskotonowy Focal Dome Subwoofer. Głośniki montowane do ściany – Focal Dome charakteryzują się także szeroką paletą kolorów, dzięki czemu każdy audiofil znajdzie w ofercie Focal głośniki instalacyjne do kina domowego, dostosowane akurat do jego potrzeb.

Focal Dome – interesujące krągłości głośników wyglądają ciekawie na ścianie, suficie czy dedykowanym stojaku, nie zaburzając stylistyki pomieszczenia. Wręcz przeciwnie – głośniki naścienne Focal Dome wręcz dodają smaku salonowi, kuchni czy nawet łazience, gdzie są instalowane! Dostępne w trzech kolorach wykończenia głośniki – elegancka biel, dostojna czerń i radosna czerwień – doskonale wpiszą się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny salon, czy nowoczesna kuchnia, głośniki Focal Dome zawsze wyglądają wyśmienicie i grają doskonale.

Kino domowe w wykonaniu głośników Focal Dome sprawi przyjemność każdemu domownikowi. W oparciu o głośniki Focal Dome można stworzyć zestaw do kina domowego z subwooferem, w dowolnym systemie nagłośnieniowym – od Dolby 5.1 do Dolby Atmos.

Specyfikacja techniczna

Satelitarne głośniki do montażu na ścianie Focal Dome

– System 2-drożny
– Przetwornik nisko-średniotonowy Polyglass 10cm
– Przetwornik wysokotonowy Al/Mg 25mm
– Pasmo przenoszenia 80Hz – 28kHz
– Skuteczność: 88 dB
– Nominalna impedancja 8 omów
– Minimalna impedancja 4 omy
– Podział zwrotnicy 2500 Hz
– Rekomendowana moc wzmacniacza 25W – 100W
– Wymiary 172x144x143 mm
– Masa 1,9 kg

Subwoofer Focal

Głośniki Focal Dome idealnie pasują do sypialni w delikatnym, kobiecym stylu. Montaż głośników na ścianie, na suficie, na stojaku czy nawet na stoliku nie jest problemem. Wysokie możliwości akustyczne tych małych głośników po prostu zniewalają – w tym przypadku forma idzie w parze z treścią. Sztuka użytkowa w najlepszym wydaniu!

 

Głośnik niskotonowy Focal Dome Subwoofer

– Przetwornik 21 cm Polyflex
– Pasmo przenoszenia 42Hz – 200Hz
– Wbudowany wzmacniacz 100W BASH
– Konstrukcja bass-reflex
– Regulacja odcięcia 50Hz – 200Hz
– Regulacja fazy 0-180 stopni
– Tryb automatycznego wyłączenia
– Wymiary 400x276x276 mm
– Masa 8,2 kg

Piękno i wdzięk

Subwoofer Dome i głośnik satelitarny ustawiony na dedykowanym stojaku – taka konfiguracja nie tylko wygląda estetycznie i nowocześnie, ale również pozwala na wydobycie najmniejszych szczegółów dźwięku. Potrzebujesz systemu 2.1? 5.1? A może 7.1? Focal Dome mogą być konfigurowane w każdy z tych sposobów. Wielokanałowe nagłośnienie wysokiej jakości zaklęte w tak wytwornym designie? Po prostu Focal.

Paleta kolorów głośników Focal Dome to trzy wyraziste barwy: biel, czerń i czerwień. Nie sposób przejść obojętnie obok ostrej czerwieni, nie można nie docenić dyskrecji białego głośnika i nie da rady nie zachwycić się elegancją czerni Focala. Zarówno obudowy, jak i maskownice dostępne są w trzech kolorach – możemy więc wybrać czerwony głośnik z czarną maskownicą, czy biały z czerwoną. Wybierz głośniki, które będą elementem wystroju Twojego salonu – Focal Dome.

Intensywna czerwień nadaje nowoczesnego stylu wnętrzom, ożywiając je. Doskonałe rozwiązanie do kuchni utrzymanej w nowoczesnej stylistyce.

Głośniki mogą być piękne stylistycznie i grać doskonale – Focal jest mistrzem w tej dziedzinie.