TRINNOV AMPLITUDE8M
KOŃCÓWKA MOCY DLA WYMAGAJĄCYCH

Ośmiokanałowa końcówka mocy marki Trinnov powstała z myślą o użytkownikach procesora Trinnov Altitude16 i najbardziej wymagających kinomanach. To jednostka, która powstała bez żadnych kompromisów  w kwestii wzornictwa, jakości wykonania i zastosowanych elementów. Urządzenie charakteryzuje się najniższym w branży poziomem dystorsji i szumu, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku sal kinowych wyposażonych w 20 i więcej głośników. Jeśli każdy z nich wygeneruje nawet niewielkie ilości zniekształceń, bardzo szybko usłyszymy nieprzyjemne dla ucha zjawisko. Amplitude8m skonstruowano w taki sposób, że dystorsje harmoniczne praktycznie nie istnieją. Wzmacniacz posiada także mikroprocesor, który wykrywa, do jakiego źródła prądu jest podłączony. Automatycznie konfiguruje się w zależności od tego, jakim napięciem jest zasilany – 117V lub 230V. Amplitude 8m to także nowy obwód odpowiedzialny za usypianie urządzenia – jeżeli nie dostaje sygnału przez 10 minut, zasilanie jest odłączone na wyjściach. W momencie, w którym sygnał wraca, natychmiast przywracana jest pełna funkcjonalność urządzenia.

Wyrafinowana technologia

Trinnov przyzwyczaił nas do tego, że w swoich urządzeniach stosuje najbardziej wyrafinowane układy występujące w świecie audio. Model Trinnov Amplitude8m jest wzmacniaczem klasy D opartym o moduł Hypex N-Core500, który doskonale nadaje się do kin domowych wyposażonych w nowoczesne rozwiązania audio, takie jak Dolby Atmos , czyli wszędzie tam, gdzie korzystamy z dużej ilości kanałów. Z rekordowym poziomem sygnału do szumu na poziomie -120dB, Amplitude8m można nazwać prawdziwie audiofilskim urządzeniem. Pozostałe parametry również wpisują się w światową czołówkę, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić ten wzmacniacz do najlepiej wyposażonych sal kinowych, w których jakość dźwięku gra pierwsze skrzypce.

Trinnov Amplitude8m
Trinnov Amplitude8m

W samym zamyśle, do większych systemów z procesorem kinowym Trinnov Altitude32 jest zalecana końcówka mocy  Trinnov Audio Amplitude8, oferuje ona większą moc i swobodę grania dla zestawów nagłośnienia kinowego. Końcówka Trinnov Audio Amplitude8m służy do podłączeń mniejszych systemów i dobrej klasy zestawów kina domowego.

Specyfikacja techniczna

Liczba kanałów8
Moc4x 300W @ 4 ohm
8x 200W @ 8 ohm
SNR120 dB
Gain19 dB
Wymiary (WHD)432 x 150 x 394 mm
Waga netto29,8 kg