TRINNOV AMPLITUDE8
KOŃCÓWKA MOCY DO NAJLEPSZYCH KIN

Ośmiokanałowa końcówka mocy Trinnov Amplitude8 to wzmacniacz, który powstał do zasilania kolumn w najbardziej luksusowych i najpotężniejszych salach kinowych. Dedykowany do procesora Trinnov Altiude32 , Amplitude 8 korzysta z dwóch liniowych zasilaczy opartych o toroidalne transformatory. W efekcie otrzymujemy ogromną dynamikę i przepotężny bas, który jak dotąd można było usłyszeć w komercyjnych obiektach. Każdy kanał jest w stanie dostarczyć 225W przy 8 Ohm, 375W przy 4 Ohm lub 500W przy 2 Ohm. W połączeniu z najniższymi na rynku zniekształceniami i poziomami szumu, otrzymujemy urządzenie kompletne – wzór i marzenie wszystkich kinomanów na świecie. Wzmacniacz posiada także mikroprocesor, który wykrywa, do jakiego źródła prądu jest podłączony. Automatycznie konfiguruje się w zależności od tego, jakim napięciem jest zasilany – 117V lub 230V. Amplitude 8m to także nowy obwód odpowiedzialny za usypianie urządzenia – jeżeli nie dostaje sygnału przez 10 minut, zasilanie jest odłączone na wyjściach. W momencie, w którym sygnał wraca, natychmiast przywracana jest pełna funkcjonalność urządzenia.

Trinnov Amplitude8

Trinnov przyzwyczaił nas do tego, że w swoich urządzeniach stosuje najbardziej wyrafinowane układy występujące w świecie audio. Model Trinnov Amplitude8m jest wzmacniaczem klasy D opartym o moduł Hypex N-Core500, który doskonale nadaje się do kin domowych wyposażonych w nowoczesne rozwiązania audio, takie jak Dolby Atmos , czyli wszędzie tam, gdzie korzystamy z dużej ilości kanałów. Z rekordowym poziomem sygnału do szumu na poziomie -125dB, Amplitude8 można nazwać prawdziwie audiofilskim urządzeniem. Pozostałe parametry również wpisują się w światową czołówkę, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić ten wzmacniacz do najlepiej wyposażonych sal kinowych, w których jakość dźwięku gra pierwsze skrzypce. To prawdziwy high-end.

Amplitude8 wykorzystuje linowe moduły zasilające, których sercem są dwa transformatory toroidalne. Pozwalają one bez trudu uzyskać potężną, trójwymiarową scenę dźwiękową i dynamikę, jaką usłyszymy tylko w najlepszych salach kinowych.

Trinnov Amplitude8

W testach odsłuchowych słyszymy stopień zaawansowania wzmacniacza. Francuski mocarz dostarczał z naturalnie wrodzoną lekkością sporą dawkę dynamiki, która w połączeniu z Altitude32 robiła świetną robotę. Zaskakiwała swoją mocą i detalicznością. Bez trudu dźwigała ciężar orkiestry symfonicznej, aby po chwili wyczarować znikąd i wyeksponować wokal na pierwszym planie.

Trinnov Amplitude8 w parze z Trinnov Altitude32 są siebie warte. Jest tu podwójny zasilacz, uziemienie, sterowanie i złącze DB25. Ogromny podwójny moduł zasilania i chłodzone wzmacniacze mocy Hypex NCORE brzmią bardzo potężnie dodając przyjemną delikatność. To naprawdę koniec!

lowbeats.de

Trinnov Amplitude8 to bestia. Dostarcza potężnej dawki dynamiki i głębokiego basu, które znajdziemy jedynie w najlepszych kinach. Potężna, trójwymiarowa scena dźwiękowa z elektryzującym dźwiękiem i efektami.

StereoNET

Specyfikacja techniczna

Liczba kanałów8
Moc8x 375W @ 4 ohm
8x 225W @ 8 ohm
SNR125 dB
Gain19,2 dB
Wymiary (WHD)448 x 202 x 502 mm
Waga netto44,8 kg