Procella Audio DA5000-DSP

Końcówka mocy DA5000-DSP powstała z myślą o zasileniu wspaniałych głośników Procella Audio. Jest naturalnym przedłużeniem dla głośników i subwooferów, z których słynie szwedzki producent – niezależnie od tego, czy nagłaśniamy studio nagrań, prywatną salę kinową czy najwyższej klasy kino komercyjne. DA5000-DSP to dwukanałowa końcówka o mocy 5000W (2x 2500W przy 4 ohm) zaprojektowana jako urządzenie o wysokiej wydajności, które zapewnia ogromną moc przy wysokości zaledwie 1RU. Wzmacniacz posiada wbudowany procesor dźwięku, który fabrycznie wyposażono w presety dla całej gamy głośników i subwooferów Procella Audio. Dokładnie dostrojone aktywne zwrotnice i korektory umożliwiają najlepszą możliwą integrację z przetwornikami, a w przypadku najbardziej wymagających projektów możliwe jest także indywidualne dostrojenie parametrów przed złożeniem zamówienia. Obłędnie przestrzenny i transparentny dźwięk w połączeniu z gigantyczną mocą są w stanie zapewnić pełny zakres dynamiki, co stawia DA5000-DSP w absolutnej czołówce najlepszych końcówek mocy dostępnych do głośników Procella Audio.

Wydajność wzmacniacza

Niezależnie czy budujesz światowej klasy salę kinową w domu, studio nagrań czy też kino komercyjne – DA5000-DSP pozwoli rozwinąć skrzydła Twojemu systemowi. To bardzo mocny dwukanałowy wzmacniacz kinowy o mocy 2x 2500W przy 4 ohm / 2x 1200W przy 8 ohm. Klasa D wzmacniacza gwarantuje wysoką efektywność prądową w niezwykle małej obudowie 1U. Idealna końcówka do montażu w szafce lub szafie rack.

Procella Audio DA-5000 jest profesjonalnym, czterokanałowym wzmacniaczem mocy pracującym w trybie zmostkowanym, zaprojektowanym w taki sposób, aby spełnić najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące pracy z subwooferami o dużych głośnikach niskotonowych. Stąd sugerowany jest jako partner dla najpotężniejszego subwoofera Procella Audio V21. Końcówka została M50Q został zaprojektowana z zastosowaniem elementów o wysokiej jakości i dowiedzionej trwałości.

Aby zapewnić najwyższą jakość, każdy podzespół wykorzystany we wzmacniaczu poddawany jest oddzielnym testom, a zmontowane egzemplarze dodatkowo przechodzą rygorystyczny test kontroli jakości. DA-50000 został wyposażony w opatentowane wyjścia o stałej częstotliwości klasy D, które można mostkować. Zapewniają one najwyższej jakości dźwięk, znakomity współczynnik tłumienia oraz chłodzenie, co pozwala na stabilną pracę i dłuższą żywotność urządzenia.

Specyfikacja techniczna

Liczba kanałów2
Moc2x 2500W @ 4 ohm
2x 1200 @ 8 ohm
SNR>113 dB
Gain32 dB
Wymiary (WHD)483 x 44 x 358 mm
Waga netto7,3 kg