Arcam AVR850 – referencyjny amplituner kina domowego

Arcam AVR850 – referencyjny amplituner kina domowego

Arcam AVR850 – referencyjny amplituner kina domowego 1100 733 Cinematic

Arcam AVR850 w połączeniu z Dirac Live EQ jest najlepszym partnerem dla Dolby Atmos

“Relatywnie mała, Angielska firma znana z produkcji sprzętu Hi-Fi rzuciła się na głębokie wody tworząc procesor kinowy AV950 oraz amplituner AVR750 kilka lat temu. Oba bardz solidnie wykonane i doskonale brzmiące urządzenia, doskonale wycenione. Następnie firma wypuszcza odtwarzacz Blu-ray UDP411, aż po pewnym czasie pojawia się właśnie on – amplituner kina domowego AVR850, który jest przedmiotem niniejszego testu i recenzji.”

Znaczący postęp

test Arcam AVR850Podsumowując. Jeśli chcesz posiadać amplituner z Dolby Atmos i DTS:X na pokładzie i szukasz najlepszego rozwiązania, to najprawdopodobniej już go znalazłeś. Arcam poczynił mądry krok łącząc swoje siły z Dirac, zamiast marnować czas na mniej wydajne systemy korekcji. Ze swoimi zdumiewającymi brzmieniowo końcówkami pracującymi w klasie G, doświadczeniem i wiedzą w zakresie tworzenia muzykalnych urządzeń a także wyposażeniu w najnowsze złącza HDMI – Arcam dokonał znaczącego przełomu, przeskoku który jest niezwykle istotny z punktu widzenia posiadaczy systemów kina domowego.

To genialne urządzenie ma tylko 2 słabości. Pierwsza to niestety jedynie 7 kanałów wzmocnienia, co zmusza właścicieli systemów Dolby Atmos do dokupienia zewnętrznej końcówki mocy. Druga to cena, która niestety dla wielu będzie sporym ograniczeniem.”

Najlepszy amplituner kina domowego

Podpisujemy się pod recenzją redakcji, ponieważ uważamy że Arcam AVR850 to w pełni audiofilski amplituner, który z powodzeniem można wykorzystać w dobrych konfiguracjach kina domowego. W połączeniu z zestawem kina domowego zbudowanym w oparciu o Procella Audio P5 i subwoofer P15A zapewni masę przyjemności swoim właścicielom.

CINEMATIC