Najlepsze zestawy głośnikowe do kina?

Najlepsze zestawy głośnikowe do kina?

Najlepsze zestawy głośnikowe do kina? 776 572 Cinematic

AVSForums wybrało najlepsze głośniki do kina domowego 2021

Redaktorzy największego na świecie forum branżowego AVSforums poświęconego tematyce kina domowego i sprzętu Audio Video opublikowali listę najlepszych ich zdaniem produktów roku 2021 podzielonych na kategorie tematyczne.

Redakcja podzieliła produkty na ponad 50 różnych kategorii. Dotyczyły one wyłącznie sprzętu kinowego, czyli audio-video i związanego z salami kinowymi.

W kategorii najlepszy system kinowy audio wygrały zestawy Procella Audio P28. Uznając je tym samym, za najlepszą opcję do nagłośnienia kina domowego i dedykowanych sal kinowych.

najlepsze głośniki do kina domowego

Redakcja składająca się z wielu osób działających w branży Audio-Video od wielu lat, niektórzy dysponujący 20-30 letnim doświadczeniem, argumentowała wybór następująco:

“Część z nas pracowała w branży zajmującej się nagłośnieniem kinowym i miała szeroką styczność z produktami Procella Audio na przestrzeni wielu ostatnich lat. Mamy świadomość, że nie każdy może sobie pozwolić na zakup całego systemu w oparciu o model Procella Audio P28. P28 to genialny produkt, który właściwie jest podwójnie zestawioną kolumną P8. Nie wiemy jak wygląda sytuacja na innych rynkach, ale w USA Procella Audio jest liderem zarówno w całej swojej kategorii cenowej jak i jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek cena / jakość. Dla nas model P28 jest synonimem najwyższej wydajności i jakości w stosunku do każdego wydanego dolara.”

Osobiście uwielbiamy brzmienie Procella Audio i najlepiej pasuje do nich określenie jako krystalicznie czyste, ale z duszą.

CINEMATIC