Głośniki w ścianie TruAudio B23

TruAudio wyspecjalizowana w produktach dedykowanych do instalacji kina domowego i domowych salek kinowych. Profesjonalny rodowód sprawia, że nie znajdziemy tych produktów na półkach sklepów z elektroniką, a jedynie w ofercie profesjonalnych firm instalatorskich. Jedną z głównych dziedzin działalności są instalatorskie głośniki w ścianie, z serią B23 na czele. TruAudio to wiedza i doświadczenie zdobyte przez wiele lat działalności, a także precyzyjny dobór materiałów zapewniających znakomitą akustykę oraz długotrwałe działanie. Nie bez znaczenia pozostają kwestie estetyczne, a w przypadku głośników zabudowanych w ścianie zyskujemy niemal pełną dowolność w kreowaniu przestrzeni. Wyjątkowy dźwięk, estetyczne wykończenie i niezawodność – to kluczowe cechy, które przyświecają TruAudio.

high-endowe głośniki instalacyjne

TruAudio B23 to referencyjna seria producenta, która została stworzona z myślą o budowie kin domowych opartych o głośniki wbudowane w ścianę. Szczególnie istotne są tutaj wysoka dynamika i kinowy SPL, czyli poziom ciśnienia akustycznego. Producent nazywa pieszczotliwie głośniki serii B23 jako “BadBoy”, podkreślając w ten sposób ich rozmiar, masę i dostarczane wrażenia akustyczne. Zestawy B23 z powodzeniem nadadzą się do małych, średnich i dużych pomieszczeń po odpowiednim doborze ilości głośników oraz ich mocy – seria B23 składa się aż z 8 modeli, które dedykowane są do odpowiednich lokalizacji w systemie dźwięku przestrzennego.

Dolby atmos i truaudio

Głośniki w ścianie TruAudio są wręcz stworzone do pracy z systemami Dolby Atmos. Nowa generacja dźwięku przestrzennego to nowe wymagania, które muszą spełnić nasze instalacje, a w tej sytuacji TruAudio B23 sprawdzają się znakomicie. Oczywiście możliwe jest uzyskanie efektu przestrzenności poprzez odbijanie fal dźwięków z głośników znajdujących się na podłodze, jednak jest to tylko namiastka tego, jak gra prawidłowy system oparty o głośniki w ścianie i głośniki sufitowe. Wszystkie urządzenia serii B23 zapewniają identyczną barwę dźwięku, dlatego dobór odpowiednich przetworników do pomieszczenia nie sprawia żadnego problemu – wszystkie modele dobieramy w zależności od wymagań i parametrów, a nie w zależności od zbliżenia brzmienia, bowiem to pozostaje identyczne dla każdego użytego głośnika! Poniżej można zobaczyć film TruAudio prezentujący domowy układ głośników w systemie Dolby Atmos.

Dla zainteresowanych tematyką

Jeśli jesteś zainteresowany zestawami instalacyjnymi TruAudio BadBoy to polecamy do odwiedzenia kilka miejsc na naszym serwisie internetowym. Projektowanie kina domowego – 3 istotne składniki, czyli o czym warto wiedzieć zanim zabierzemy się do tworzenia własnej salki kinowej.

Czym jest THX? i czy warto tym sobie zaprzątać głowę. Dookoła zagadnienia powstało wiele mitów i niejasności. W naszym artykule staramy się przybliżyć to zagadnienie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na projekt kina domowego. Projekt jest pierwszymi i zarazem najważniejszym krokiem ku uzyskaniu najlepszej jakości dźwięku.