Kanapa kinowa zamiast foteli w kinie domowym

Kanapa kinowa zamiast foteli w kinie domowym

Kanapa kinowa zamiast foteli w kinie domowym 1920 960 Cinematic

Kanapa do kina domowego.

Zostajesz w domu?

Oglądaj filmy, przypomnij sobie ulubione albumy muzyczne i przeżywaj wydarzenia sportowe – w miłym, przyjemnym i bezpiecznym środowisku.

Czas pandemii koronawirusa i akcji „zostań w domu” sprawił że nauczyliśmy się doceniać nasze domowe przestrzenie. Wielu posiadaczy salek kinowych z radością przyjęło zalecenia kwarantanny i ponownie wróciło do swoich ulubionych filmów i seriali. Przezywając je na wielkim ekranie w domowym zaciszu. Ci z kolei, którzy wcześniej nie byli przekonani do idei posiadania prywatnej salki kinowej – otworzyli się na ten pomysł.

A jeśli zaczynamy myśleć o posiadaniu własnego kina domowego to nie możemy zapomnieć o wygodnych siedzeniach. Pojawia się zatem pytanie: fotele czy kanapa do kina domowego?

Tym razem skupimy się na kanapach kinowych, prezentując serię LARGO. Zrobimy to na przykładzie instalacji kina domowego, a właściwie dużego kina w domu prywatnym.

Instalacja to doskonały przykład wielofunkcyjnej sali kinowej. Eleganckie siedziska z niskim oparciem na nowoczesnej, ale jednocześnie stylowej sofie. Pozwalają na codzienny relaks i wypoczynek, przy zachowaniu niewiarygodnego komfortu i swobody.

Dla porównania w tylny, drugi rząd został przedzielony współdzielonymi podłokietnikami, dzięki czemu zyskujemy bardziej indywidualną i dzieloną kompozycję. Widzowie zyskują na większym komforcie.

Wszystkie siedziska zostały wyposażone w opatentowany, potrójny mechanizm elektrycznej regulacji oparcia. Włączając 2 skrajne fotele w wersji z leżanką. Na życzenie inwestora zostało wybrane wykończenie w ciemno zielonym materiale. A indywidualnych cech nadają delikatne tacki na napoje. W podłokietnikach znajdziemy również gniazda USB pozwalające na ładowanie mobilnych telefonów, czy też padów od konsol.

kanapa kinowa

Dlaczego wybór padł na kanapę Largo?

Ponieważ elektrycznie rozkładana kanapa do kina domowego Largo jest wysoce komfortowa i wygodna, posiada piękne wzornictwo i najwyższą jakość wykończenia. Pośród jej wielu funkcji i opcji najważniejsze są niewątpliwie potrójne mechanizmy regulacji. Pierwszy mechanizm steruje oparciem kanapy w taki sposób, że siedzisko przemienia w wygodny fotel kinowy. Za przyciśnięciem drugiego przycisku wysuniemy podnóżek, na którym ułożą się nasze nogi do upragnionej pozycji. Trzeci silnik steruje podgłówkiem, co pozwala na wyrównanie pozycji głowy względem ekranu kinowego i obrazu z projektora.

Całość została zaprojektowana i wymyślona w taki sposób, aby nie tylko zadbać o maksymalną wygodę widzów, ale również zapewnić niczym nieskrępowaną pozycję do odsłuchów dźwięków z naszego systemu kinowego. Niskie oparcie podgłówków nie blokuje dźwięku dochodzącego z kanałów bocznych i tylnich.

Oprócz tego niezwykle istotna jest modułowa budowa kanapy kinowej i bogata oferta materiałów wykończeniowych. Modułowa konstrukcja kanapy pozwala na stworzenie konfiguracji siedzisk dopasowanych do każdego wnętrza. Niezależnie, czy chcemy pomieścić 3 czy 10 widzów w rzędzie – pozwoli nam na to konstrukcja kanapy do kina domowego Largo. Z powodzeniem możemy ją również stosować oczywiście  w salonie domowym, czy też pokojach relaksu.

kanapa kina domowego

Kanapa kinowa

Kanapa do kina domowego ma szereg zalet, które czasem sprawiają że Inwestorzy decydują się na to alternatywne rozwiązanie. Na kanapie możemy zmieścić większą ilość widzów niż na typowych fotelach. Dysponując zatem niewielkim pomieszczeniem możemy na kanapie ugościć więcej osób niż w na fotelach. Jeśli lubimy się przytulać – doskonała opcja na wspólne oglądanie filmów w bliskości drugiej osoby. Inną opcją, alternatywną dla modelu Largo, są kanapy kinowe Strato. Być może one bardziej przypadną Państwu do gustu…

CINEMATIC